Torentas "Vidurnakčio Žmogus / The Midnight Man (2016) [WEBDL] Kriminalinis, Trileris" :: PiratuSala.lt

Vidurnakčio Žmogus Originalus pavadinimas: The Midnight Man Žanras: Kriminalinis, Trileris Metai: 2016 Režisierius: D.C. Hamilton Vaidina: Will Kemp, Brinna Kelly, William Forsythe, Brent Spiner ... Apie filmą: Kai genetinį sutrikimą, leidžiantį visiškai nejausti skausmo, turintis žudikas Greidis yra išsiunčiamas į svarbią misiją, jo pasaulis apsiverčia aukštyn kojom, kai po vieno užpuolimo ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...

Vidurnakčio Žmogus / The Midnight Man (2016) [WEBDL] Kriminalinis, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
torentai

Vidurnakčio Žmogus

Originalus pavadinimas: The Midnight Man
Žanras: Kriminalinis, Trileris
Metai: 2016

Režisierius: D.C. Hamilton
Vaidina: Will Kemp, Brinna Kelly, William Forsythe, Brent Spiner ...

Apie filmą: Kai genetinį sutrikimą, leidžiantį visiškai nejausti skausmo, turintis žudikas Greidis yra išsiunčiamas į svarbią misiją, jo pasaulis apsiverčia aukštyn kojom, kai po vieno užpuolimo jis nubunda ir supranta, kad yra pajėgus jausti skausmą pirmą kartą gyvenime. Laikas nestovi vietoje, o svarbiausio kozirio neturintis Greidis turi stoti akis į akį su didžiausiomis baimėmis ir neapsakomais priešais, tuo pačiu patirdamas jutiminį pasaulį, kurio niekad net neįsivaizdavo.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, daugiabalsis)

Kokybė: WEBDL
Video: MPEG-4 Visual at 1 493 Kbps Aspect : 720 x 304 (2.368) at 23.976 fps
Audio: AC-3 at 512 Kbps Infos : 6 channels, 48.0 KHz

Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda