Torentas "Vyrai Moterys Ir Vaikai / Men Women And Children (2014) [1080p BluRay] Komedija,Drama" :: PiratuSala.lt

Vyrai Moterys Ir Vaikai Originalus pavadinimas: Men Women And Children Žanras: Komedija,Drama Metai: 2014 Režisierius: Jason Reitman Vaidina: Ansel Elgort, Adam Sandler, Judy Greer, Jennifer Garner, Emma Thompson, Rosemarie DeWitt, Dean Norris ... Apie filmą: Kai ieškoma informacija yra kelių klaviatūros mygtukų spustelėjimo atstumu, o mobiliųjų telefonų signalas pasiekia atokiausius žemės -...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Vyrai Moterys Ir Vaikai / Men Women And Children (2014) [1080p BluRay] Komedija,Drama Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Vyrai Moterys Ir Vaikai


Originalus pavadinimas: Men Women And Children
Žanras: Komedija,Drama
Metai: 2014

Režisierius: Jason Reitman
Vaidina: Ansel Elgort, Adam Sandler, Judy Greer, Jennifer Garner, Emma Thompson, Rosemarie DeWitt, Dean Norris ...

Apie filmą: Kai ieškoma informacija yra kelių klaviatūros mygtukų spustelėjimo atstumu, o mobiliųjų telefonų signalas pasiekia atokiausius žemės kampelius - mūsų veidus vis dažniau apšviečia ne saulės, o šalta ekrano šviesa. Koncertuose, kai atlikėjas prašo pakelti rankas į viršų - pasirodo jūra telefonų fotografuojančių įvykį ateities kartoms.

Filme “Men, Woman and Children” reflektuojama, kaip keičiasi mūsų asmeniniai ir asmeniniai seksualiniai santykiai, kai mūsų geriausi draugai - skaitmeniniai nuliai ir vienetai. Tema aktuali, kai statistinė dauguma esame susituokę su technologijų kompanijomis.


IMDBYoutube

torentai
torentai
torentai

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų