Torentas "Žmogus Voras 2 / Spider Man 2 (2004) [BDRip] Veiksmo, Fantastiniai, Trileriai, Nuotykiai" :: PiratuSala.lt

Žmogus Voras 2 Originalus pavadinimas: Spider Man 2 Žanras: Veiksmo, Fantastiniai, Trileriai, Nuotykiai Metai: 2004 Režisierius: Sam Raimi Vaidina: Tobey Maguire, Kirsten Dunst, James Franco, Alfred Molina Apie filmą: Kuklus vaikinukas Piteris Parkeris desperatiškai stengiasi išlaikyti paslaptyje savo dvigubą asmenybę. Niekas neturi sužinoti, kad mokslo aukštumų siekiantis universiteto ir iš...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...

Žmogus Voras 2 / Spider Man 2 (2004) [BDRip] Veiksmo, Fantastiniai, Trileriai, Nuotykiai

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
torentai

Žmogus Voras 2

Originalus pavadinimas: Spider Man 2
Žanras: Veiksmo, Fantastiniai, Trileriai, Nuotykiai
Metai: 2004

Režisierius: Sam Raimi
Vaidina: Tobey Maguire, Kirsten Dunst, James Franco, Alfred Molina

Apie filmą: Kuklus vaikinukas Piteris Parkeris desperatiškai stengiasi išlaikyti paslaptyje savo dvigubą asmenybę. Niekas neturi sužinoti, kad mokslo aukštumų siekiantis universiteto studentas ir nuo visokio blogio gelbstintis superdidvyris yra tas pats asmuo. Tačiau visa tai nuslėpti nebus lengva, nes vis daugiau Niujorko gyventojų trokšta sužinoti, kas iš tiesų slepiasi po raudonos ir mėlynos spalvos kostiumu.

Dėl neįprastų Piterio įpročių ir akivaizdžiai pasikeitusio elgesio jau pradeda nerimauti net artimiausi ir brangiausi žmonės. Norėdamas apsisaugoti nuo pagrįstų įtarinėjimų, Piteris Parkeris turi sugalvoti vis originalesnių pasiaiškinimų dėl pernelyg padažnėjusių pradingimų ir vėlavimų.

Jaunuolis stipriai pergyvena dėl vis blogėjančių santykių su žaviąja Mere-Džein Vatson, kurią jis beprotiškai myli, bet negali būti su ja atviras. Rudaplaukė mergina siekia aktorės karjeros ir paslapčia tikisi kada nors sutikti ją išgelbėjusį paslaptingąjį Žmogų-vorą. Nesulaukianti reikiamo atsako į jausmus ir norėdama sukelti dar didesnį draugo pavydą, Merė-Džein ryžtasi susituokti su jaunu astronautu Džonu Džamesonu.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., daugiabalsis)

Kokybė: BDRip
Video: 1280x544 (2:35.1) 23,976 fps, AVC (High@L4.1), 1551kb/s avg
Audio: Lt-AC3, 160kb/s, 44.1kHz, 2ch. En-AC3, 224kb/s, 48kHz, 6ch.

Filmo pristatymas:

torentai
torentai
torentai

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų