Torentas "Zombių žemė / Zombieland (2009) [BDRip] Nuotykių, Komedija, Siaubo" :: PiratuSala.lt

Zombių žemė Originalus pavadinimas: Zombieland Žanras: Nuotykių, Komedija, Siaubo Metai: 2009 Režisierius: Ruben Fleischer Vaidina: Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Emma Stone, Abigail Breslin ... Apie filmą: Kolumbas keliauja namo per visą plačiąją Ameriką kurioje pasklido zombių virusas ir beveik neliko gyvų žmonių. Kraštovaizdis nusėtas apleistais automobiliais ir žmonių – o gal ir ne – ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Zombių žemė / Zombieland (2009) [BDRip] Nuotykių, Komedija, Siaubo

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Zombių žemė


Originalus pavadinimas: Zombieland
Žanras: Nuotykių, Komedija, Siaubo
Metai: 2009

Režisierius: Ruben Fleischer
Vaidina: Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Emma Stone, Abigail Breslin ...

Apie filmą: Kolumbas keliauja namo per visą plačiąją Ameriką kurioje pasklido zombių virusas ir beveik neliko gyvų žmonių. Kraštovaizdis nusėtas apleistais automobiliais ir žmonių – o gal ir ne tik žmonių – kūnais. Jaunuolio laukia išties šiurpi kelionė.

Tačiau Kolumbas sutinka dar vieną išgyvenusį zombių puolimą ir zombiu netapusį amerikietį – Talahasį. Kadangi vienas lauke – ne karys, Kolumbas ir Talahasis tampa komanda. Nors vyrukai dėl daugelio dalykų visiškai nesutaria ir daug ginčijasi, tačiau keturios akys geriau nei dvi, o ypač zombių užkariautoje šalyje.

Netrukus keistasis duetas sutinka dar du ne zombius – dvi merginas: Vičitą ir jos sesę. Merginos prisijungia prie vyrukų: jei keturios akys geriau nei dvi, tai aštuonios dar geriau.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)

Kokybė: BDRip
Video: 1104x460 (2.40:1), 23.976 fps, AVC ~1927 kbps avg, 0.158 bit/pixel
Audio: 48 kHz, AAC, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch Lt/En


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų