Torentas "Крид: Наследие Рокки / Creed (2015) [DVDScr] Drama, Sportas" :: PiratuSala.lt

Крид: Наследие Рокки Originalus pavadinimas: Creed Žanras: Drama, Sportas Metai: 2015 Režisierius: Ryan Coogler Vaidina: Michael B. Jordan, Sylvester Stallone, Tessa Thompson ... Apie filmą: The former World Heavyweight Champion Rocky Balboa serves as a trainer and mentor to Adonis Johnson, the son of his late friend and former rival Apollo Creed.

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Крид: Наследие Рокки / Creed (2015) [DVDScr] Drama, Sportas

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Крид: Наследие Рокки


Originalus pavadinimas: Creed
Žanras: Drama, Sportas
Metai: 2015

Režisierius: Ryan Coogler
Vaidina: Michael B. Jordan, Sylvester Stallone, Tessa Thompson ...

Apie filmą: The former World Heavyweight Champion Rocky Balboa serves as a trainer and mentor to Adonis Johnson, the son of his late friend and former rival Apollo Creed.

IMDBYoutube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintisernskl
KomentarasParašė 2016-01-22 11:31Naudinga: 0

geras filmas