Torentas "Эффект эха / Echo Effect (2015) [HDRip] Veiksmo (Kovinis), Trileris" :: PiratuSala.lt

Эффект эха Originalus pavadinimas: Echo Effect Žanras: Veiksmo (Kovinis), Trileris Metai: 2015 Režisierius: Кевин Каррауэй Vaidina: Майкл Джей Уайт, Макс Райан, Стив Остин, Аллен Йэтс, Дэн Андерс, Эшли Барнетт, Мэттью Бентли, Бобби Барнс, Дэн Крафт, Джо Фидлер Apie filmą: Обнаружив брата убитым, Вебстер ищет виновных, но натыкается на заговор, который уходит корнями в правительство США.

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Эффект эха / Echo Effect (2015) [HDRip] Veiksmo (Kovinis), Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Эффект эха


Originalus pavadinimas: Echo Effect
Žanras: Veiksmo (Kovinis), Trileris
Metai: 2015

Režisierius: Кевин Каррауэй
Vaidina: Майкл Джей Уайт, Макс Райан, Стив Остин, Аллен Йэтс, Дэн Андерс, Эшли Барнетт, Мэттью Бентли, Бобби Барнс, Дэн Крафт, Джо Фидлер

Apie filmą: Обнаружив брата убитым, Вебстер ищет виновных, но натыкается на заговор, который уходит корнями в правительство США.

IMDBYoutube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintispaskapoo
KomentarasParašė 2015-12-08 20:22Naudinga: 0

idomus filmas :) kada lietuviu iseis vertimas?