Kokia antivirusine naudojate? - puslapis 3 :: Forumas :: PiratuSala.lt

Torentai kiekvienam pagal skonį. Rasite filmų, muzikos, žaidimų, programų ir kt. torentų, kuriuos galėsite parsisiųsti nemokamai.

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...

Kokia antivirusine naudojate?
Pereiti į Atgal  1, 2, 3  
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą   printer-friendly view    Forumo pradžia -> Pabendraukim -> Pramogos

Pasirinkite kurios firmos antivirusine naudojatės.
Kaspersky
12%
 12%  [ 11 ]
AVG
12%
 12%  [ 11 ]
Norton
2%
 2%  [ 2 ]
ESET
20%
 20%  [ 18 ]
Avira
4%
 4%  [ 4 ]
Avast
22%
 22%  [ 19 ]
McAfee
0%
 0%  [ 0 ]
e-Trust
0%
 0%  [ 0 ]
Symantec
0%
 0%  [ 0 ]
BitDefender
0%
 0%  [ 0 ]
Panda
3%
 3%  [ 3 ]
Microsoft
10%
 10%  [ 9 ]
Kita
10%
 10%  [ 9 ]
Iš viso balsų : 86
Autorius Pranešimas
BenasLTU

Naudinga: 0
Nauja žinutėĮkelta: 2016-06-29 12:38    Pranešimo tema: Atsakyti su citata

Tiesiog mano tėtė :D perka kaspersky jau nuo labai seniai.

Parašytas po 4 minučių 19 sekundžių:

Tas kas sako kasperskis lievas jo "gimimo data" "© 1997 – 2016 Kaspersky Lab"
Pats nueik į http://www.kaspersky.com ir apacioje rasi... kasperskis lievas xD greiciau tavo smegenys :D

BenasLTU yra atsijungęs  Peržiūrėti vartotojo profilį Send private message
(nežinomas)

Nauja žinutėĮkelta: 2016-08-31 09:13    Pranešimo tema: Atsakyti su citata

O pagal ką jūs renkatės antivirusinę ? Pasiūla tikrai didelė, o kuri geriausia? Čia turbūt reikėtų atsižvelgti ir į kompiuterio galingumą?

Ixas119 1

Nauja žinutėĮkelta: 2016-10-23 20:48    Pranešimo tema: Atsakyti su citata

Labai seni pasisakymai. Tai įmesiu naujesnį :-) Aš naudoju Eset vien dėl to, kad sklandžiau veikia kompiuteris, ne taip pastebimai jis dirba savo darbą, kaip Kaspersky. Bet teko kartą įsivaryti virusą, kuris nepasišalino perdiegus Windows, blokavo didelę dalį programų diegimą, visiškai nieko negalėjau įrašyti į cd. Nero neleido įdiegti, Ashampoo leido, bet ties rašymu į cd romą visada buvo error. Eset skanavimo rezultatas buvo toks: "virusas nežinomos kilmės , nenustatyta buvimo vieta". Ragai. Pasidariau "bootable (saugiame režime skanavimą)" fleše iš Eset, kurio pagalba įjungus pc galbūt būtų pavykę praskanuoti ir pašalinti virusą, kai sistema nepaleista. Deja, blokavo net ir tokį variantą. Žinokite, šioje problemoje būtent Kaspersky man padėjo. Būtent jų fleše įkėlus "bootable" versiją lėtai, labai lėtai ir ilgai, bet sėkmingai mano pc buvo pagydytas. taip, Kaspersky lėtas. Bet po šios patirties tai galiu tvirtinti: kartais jis gali padaryti tai, ko nesugeba Eset. Matyt, todėl pigesnis. O kai pigesnis ir naudoju, bent šiuo metu. Bet neatmetu, kad kada nors grįšiu prie kaspersky. Tai tikrai gera antivirusinė.

Ixas119 yra atsijungęs  Peržiūrėti vartotojo profilį Send private message
Lietuv 3

Nauja žinutėĮkelta: 2016-10-25 19:22    Pranešimo tema: Atsakyti su citata

kaspersky internet 2016

Lietuv yra atsijungęs  Peržiūrėti vartotojo profilį Send private message
efkele

Nauja žinutėĮkelta: 2016-10-27 20:21    Pranešimo tema: Atsakyti su citata

TEO "Antivirusas plius'' man tai ji visai gera. Berods 2 eurai per menesi

efkele yra atsijungęs  Peržiūrėti vartotojo profilį Send private message
Sephiroth 5

Nauja žinutėĮkelta: 2016-10-28 11:56    Pranešimo tema: Atsakyti su citata

Windows Defender naudoju, nei pirk licencijos nereikia, nei keist i kita ir ši antivirusinė windows 10 puikiai apsaugo mano kompiuteri

torentai

Parašytas po 9 minučių 49 sekundžių:

Kas dar iš jūsu naudoja visiškai nemokama programa Windows Defender? Ar kada naudojote? :-D

Sephiroth yra atsijungęs  Peržiūrėti vartotojo profilį Send private message
TOMIJUS 2

Nauja žinutėĮkelta: 2016-10-28 20:12    Pranešimo tema: Atsakyti su citata

Nenaudoju jokios, tiesiog dar nepagalvojau apie tai po win perrašymo, bet siūlyčiau nod niekados nenuvylė :)

TOMIJUS yra atsijungęs  Peržiūrėti vartotojo profilį Send private message
JaxSparrow

Nauja žinutėĮkelta: 2016-10-29 21:38    Pranešimo tema: Atsakyti su citata

Avast!

JaxSparrow yra atsijungęs  Peržiūrėti vartotojo profilį Send private message
nomeda

Nauja žinutėĮkelta: 2016-12-22 10:34    Pranešimo tema: Atsakyti su citata

Na man Kaspersky tikrai nėra bloga antivirusinė programa Jau kelis metus ją turiu ir nieko blogo nepastebėjau. Kaip tik atvirkščiai, man ji patinka labiausiai iš visų anksčiau turėtų.

nomeda yra atsijungęs  Peržiūrėti vartotojo profilį Send private message
Rodyti pranešimus:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą   printer-friendly view    Forumo pradžia -> Pabendraukim -> Pramogos Visos datos yra GMT Automatiškai nustatyti vasaros laiką
Pereiti į Atgal  1, 2, 3
Puslapių 33

Pereiti į:  

Jūs negalite rašyti pranešimus šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimus šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume