Torentas "Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių (2011) [PDF, LT] erotic romance" :: PiratuSala.lt

Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių Autorius: E. L. James Žanras: erotic romance Išleidimo metai: 2011 Kalba: LT Formatas: PDF Aprašymas: Tai antroji garsiosios trilogijos „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ dalis. Įbauginta keistų ir tamsių paslapčių, kankinančių jauną verslininką Kristianą Grėjų, Anastasia Steele nutraukia su juo santykius ir pradeda naują karjerą Seatle. Tačiau pamiršti ne taip...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...

Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių (2011) [PDF, LT] erotic romance

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
torentai

Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių

Autorius: E. L. James
Žanras: erotic romance
Išleidimo metai: 2011
Kalba: LT
Formatas: PDF

Aprašymas: Tai antroji garsiosios trilogijos „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ dalis.

Įbauginta keistų ir tamsių paslapčių, kankinančių jauną verslininką Kristianą Grėjų, Anastasia Steele nutraukia su juo santykius ir pradeda naują karjerą Seatle. Tačiau pamiršti Kristianą ne taip paprasta, ir kai jis pateikia naują pasiūlymą, Ana nebegali atsispirti.
Pora atnaujina svaiginantį ir aistringą romaną ir Anastasia sužino dar daugiau tamsių ir gąsdinančių Grėjaus praeities paslapčių, persekiojančių jauną vyrą. Kol Kristianas kovoja su demonais, Anai turi nugalėti pavydą ankstesnei Grėjaus partnerei ir priimti svarbiausią sprendimą savo gyvenime

Ištrauka: Kada paskutinį kartą valgei? – piktai
klausia jis Teilorui užtrenkus užpakalines
dureles.
Mėšlas.
– Labas, Kristianai. Taip, man irgi malonu
tave matyti.
– Dabar tavo iškalbingumo man nereikia.
Atsakyk.
Jo akys degte dega. Po velnių.
– Na… Pietų valgiau jogurto. Ir… dar
bananą.
– Kada valgei normalius pietus? – pasipiktinęs