Torentas "Aleksandras Makejevas - Ilgas Gyvenimas (2007) [MP3] Pop" :: PiratuSala.lt

Atlikėjas/Grupė: Aleksandras Makejevas Albumas: Ilgas Gyvenimas Žanras: Pop Išleidimo metai: 2007 Dainų sąrašas: 01. Tu ir aš (tas ilgas kelias...) 02. Miražas 03. Nužudyk mane miegantį 04. Menininkas 05. Saulėti krantai 06. Gelbėk save 07. Sudaužyta širdis 08. Ilgas gyvenimas 09. Nenoriu į Ameriką 10. Tėvelis 11. Paskutinis bučinys 12. Tyliai saldžiai 13. Sapnų pardavėjas 14. Sulaukę rudens...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...

Aleksandras Makejevas - Ilgas Gyvenimas (2007) [MP3] Pop

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
torentai

Atlikėjas/Grupė: Aleksandras Makejevas
Albumas: Ilgas Gyvenimas

Žanras: Pop
Išleidimo metai: 2007

Dainų sąrašas:

01. Tu ir aš (tas ilgas kelias...)
02. Miražas
03. Nužudyk mane miegantį
04. Menininkas
05. Saulėti krantai