Torentas "Arvydas Vilčinskas - Vėlyva jaunystė (2014) [MP3] Pop" :: PiratuSala.lt

Atlikėjas/Grupė: Arvydas Vilčinskas Albumas: Vėlyva jaunystė Žanras: Pop Išleidimo metai: 2014 Dainų sąrašas: 01. Vėlyva jaunystė 02. Lietuje 03. Stebuklų būna 04. Vistiek aš tave mylėsiu 05. Viską tu žinai 06. Jei tu į tėvą 07. Aukštai prie dangaus 08. Ilgiausių metų! 09. Sentimentai 10. Niekada ir niekur 11. Senelės pasaka remix 2014 12. Kai pasensi PAPILDOMOS DAINOS 13. Mano ex'ės buvo Į...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...

Arvydas Vilčinskas - Vėlyva jaunystė (2014) [MP3] Pop

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
torentai

Atlikėjas/Grupė: Arvydas Vilčinskas
Albumas: Vėlyva jaunystė

Žanras: Pop
Išleidimo metai: 2014

Dainų sąrašas:

01. Vėlyva jaunystė
02. Lietuje
03. Stebuklų būna
04. Vistiek aš tave mylėsiu
05. Viską tu žinai