Torentas "Dangiras Grigalevičius - Aš Dainuoju Dainą Tau (2010) [MP3] Pop" :: PiratuSala.lt

Atlikėjas/Grupė: Dangiras Grigalevičius Albumas: Aš Dainuoju Dainą Tau Žanras: Pop Išleidimo metai: 2010 Dainų sąrašas: 01. Žydėk Gyvenime 02. Gal Būt 03. Prabėgę Metai (Gimtadienis) 04. Laimingos Dienos 05. Atleiski Man (Mano Mylima) 06. Mažoje Kavinukėj 07. Pirmyn - Atgal 08. Mamai 09. Nakties Žvaigždžių Lopšinė 10. Stebuklai Ir Turtai 11. Vyro Mintis 12. Aš Dainuoju Dainą Tau 13. Verks...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...

Dangiras Grigalevičius - Aš Dainuoju Dainą Tau (2010) [MP3] Pop

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
torentai

Atlikėjas/Grupė: Dangiras Grigalevičius
Albumas: Aš Dainuoju Dainą Tau

Žanras: Pop
Išleidimo metai: 2010

Dainų sąrašas:

01. Žydėk Gyvenime
02. Gal Būt
03. Prabėgę Metai (Gimtadienis)
04. Laimingos Dienos
05. Atleiski Man (Mano Mylima)