Torentas "Sekmadienis - Visų Laikų Topai (1994) [MP3] Pop" :: PiratuSala.lt

Atlikėjas/Grupė: Sekmadienis Albumas: Visų Laikų Topai Žanras: Pop Išleidimo metai: 1994 Dainų sąrašas: 01. Kalėdų Naktį Tylią 02. Tik Vienąsyk 03. Aguonos 04. Nuskintos Gėlės 05. Meilė Žaidžia 06. Pasimatymas 07. Viskas Ratu 08. Buvau Toli 09. Akių šviesa 10. Šaukiu Tave 11. Barbados Saloje 12. Sielos Pūga 13. Sąnariai 14. Buvo Vasara 15. Jurgos Arija 16. Elgetos Daina 17. Meilės Slėny 18....

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...

Sekmadienis - Visų Laikų Topai (1994) [MP3] Pop

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
torentai

Atlikėjas/Grupė: Sekmadienis
Albumas: Visų Laikų Topai

Žanras: Pop
Išleidimo metai: 1994

Dainų sąrašas:

01. Kalėdų Naktį Tylią
02. Tik Vienąsyk
03. Aguonos
04. Nuskintos Gėlės
05. Meilė Žaidžia