Torentas "Sel - Sel-Fi (2014) [MP3] Pop" :: PiratuSala.lt

Atlikėjas/Grupė: Sel Albumas: Sel-Fi Žanras: Pop Išleidimo metai: 2014 Dainų sąrašas: 01. Tu Tik Mano 02. Ten Kažkur Giliai 03. Užmerkiu Akis 04. Tell Me Why 05. Neduok Man Jokio Šanso 06. Aš 07. Nustebink Mane 08. Gyvenimo Man Vieno Neužtenka 09. Lyja 10. Aš Žiūriu Į Tave Pasauli 11. Kam Tu Meldies 12. Monaco Trukmė: 00:49:03 Formatas: MP3 Kokybė: 160 kbps

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...

Sel - Sel-Fi (2014) [MP3] Pop

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
torentai

Atlikėjas/Grupė: Sel
Albumas: Sel-Fi

Žanras: Pop
Išleidimo metai: 2014

Dainų sąrašas:

01. Tu Tik Mano
02. Ten Kažkur Giliai
03. Užmerkiu Akis
04. Tell Me Why
05. Neduok Man Jokio Šanso
06. Aš
07. Nustebink Mane
08. Gyvenimo Man Vieno Neužtenka
09. Lyja
10. Aš Žiūriu Į Tave Pasauli
11. Kam Tu Meldies
12. Monaco

Trukmė: 00:49:03

Formatas: MP3
Kokybė: 160 kbps

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

TROJANAS
KomentarasParašė 2014-12-18 18:04

Naudinga: 0

Paklausiau ir nusipirkau originalu CD IR DABAR VELKUOSI,NES PIRATAS NIEKAD NESKAMBA TAIP KAIP ORIGINALAS.

(nežinomas)
KomentarasParašė 2015-01-21 19:21

TROJANAS Paskelbta:
Paklausiau ir nusipirkau originalu CD IR DABAR VELKUOSI,NES PIRATAS NIEKAD NESKAMBA TAIP KAIP ORIGINALAS.

Kaip gali skambėti mp3 160 kbps ? Tik suerzino, net nebandysiu siųstis. Važiuosiu ir aš originalų CD pirkt :)

low123 4
KomentarasParašė 2015-07-07 12:12
Patriotas

pOKYTS BBZ