Torentas "Vytautas Šiškauskas - Neišsiųsti Laiškai (2012) [MP3] Pop" :: PiratuSala.lt

Atlikėjas/Grupė: Vytautas Šiškauskas Albumas: Neišsiųsti Laiškai Žanras: Pop Išleidimo metai: 2012 Dainų sąrašas: 01. Nekaltinkit Manęs 02. Prie Seno Namo 03. Mylėk Ir Aš Mylėsiu 04. Susitiko Petras Joną 05. Undinė 06. Su Gimtadieniu 07. Mūsų Čia Žemė 08. Tėvui 09. Neišsiųsti Laiškai 10. Vaikystės Žemė 11. Man Reik Tavęs 12. Aitvarai 13. Menu Visus 14. M Raidė 15. Laukiu Tavo Laiškų Trukmė:...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...

Vytautas Šiškauskas - Neišsiųsti Laiškai (2012) [MP3] Pop

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
torentai

Atlikėjas/Grupė: Vytautas Šiškauskas
Albumas: Neišsiųsti Laiškai

Žanras: Pop
Išleidimo metai: 2012

Dainų sąrašas:

01. Nekaltinkit Manęs
02. Prie Seno Namo
03. Mylėk Ir Aš Mylėsiu
04. Susitiko Petras Joną
05. Undinė