Torentas "Microsoft Windows 10 - Professional x86-64 (32-64bit) (2015) Operacines sistemos" :: PiratuSala.lt

Microsoft Windows 10 - Professional x86-64 (32-64bit) Žanras: Operacines sistemos Išleidimo metai: 2015 Kalba: EN Apie programą: „Windows 10“ yra jau pažįstama ir paprasta naudoti, joje yra daug panašių į „Windows 7“ elementų, įskaitant pradžios meniu. Ji sparčiai paleidžiama ir greitai atnaujina darbą, joje daugiau įtaisytųjų saugos funkcijų, kad būtumėte apsaugoti. Be to, ji sukurta taip,...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...

Microsoft Windows 10 - Professional x86-64 (32-64bit) (2015) Operacines sistemos Bronzinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
torentai

Microsoft Windows 10 - Professional x86-64 (32-64bit)

Žanras: Operacines sistemos
Išleidimo metai: 2015
Kalba: EN

Apie programą: „Windows 10“ yra jau pažįstama ir paprasta naudoti, joje yra daug panašių į „Windows 7“ elementų, įskaitant pradžios meniu. Ji sparčiai paleidžiama ir greitai atnaujina darbą, joje daugiau įtaisytųjų saugos funkcijų, kad būtumėte apsaugoti. Be to, ji sukurta taip, kad veiktų su jūsų jau turima programine įranga ir aparatūra.

Kaip instaliuoti:

1. Burn Windows 10.iso to DVD Disc (You need more than 4 GB disc for example use it 8 GB disc for this one becouse this version of windows contains 32bit and 64bit values.
2. Boot from DVD Windows 10 & Install
3. Activate Windows 10 with KMSpico

That's all you need to do. So enjoy brand new windows on your pc. :)

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

MANT 6
KomentarasParašė 2015-08-24 21:19
Elitas

Naudinga: 0

Nieko gero iš tų Windows 10.Man labiau patinka Windows 7.Nes jie yra patikimesni.O čia tai ant tokių ne vienas geimas neveiks.

(nežinomas)
KomentarasParašė 2015-08-24 22:43

Naudinga: +2

Ar taip ar taip su laiku teks atsinaujinti nes technologijos nestovi vietoje ir aplamai patikimesnisir geresni uz windows 7 yra windows 8 arba 8.1, nes zaidimu atzvilgiu sparta yra didesne, ok as liecia 10 tai tikrai nemanau kad jie yra blogi pats juos turiu ir patenkintas esu ir visus geimus veza :)

dedulinas
KomentarasParašė 2015-08-24 23:53

Naudinga: +4

Na su windows 10 tikrai sparciau kompiuteris dirba nei su 8 ar 7 :)

musulmonas4
KomentarasParašė 2015-08-26 00:06

Naudinga: +1

Kazkada gal isipusim ir Windows 10, o dabar pilnai pakanka ir 8.1

MANT 6
KomentarasParašė 2015-08-26 19:08
Elitas

mankzk Paskelbta:
Ar taip ar taip su laiku teks atsinaujinti nes technologijos nestovi vietoje ir aplamai patikimesnisir geresni uz windows 7 yra windows 8 arba 8.1, nes zaidimu atzvilgiu sparta yra didesne, ok as liecia 10 tai tikrai nemanau kad jie yra blogi pats juos turiu ir patenkintas esu ir visus geimus veza :)
Niekas nk ir nesako bet man jie savo dizainu galiu pasakyti nepatiko kam patinka naudokitės (ir neaiškink kam į ir į ką naujinti).Windows 8 tai labai geri win man jie visai patiko

toommaasz
KomentarasParašė 2015-08-26 21:49

naudoju kokios 3 savaitės ir po windows 7 labai patinka šie :) va windows 8 netraukė po jų sukūrimo :) bet šitie nors ir su mano seneliu kompu 7 metų veikia viskas labai greitai ir stabiliai :)

msms
KomentarasParašė 2015-08-29 13:50

Naudinga: +2

Super windows nėra ką ir lyginti su win7

sniegoli
KomentarasParašė 2015-09-04 21:06

Naudinga: +1

super windows ir geimus veza, dabar zaidziu battfeld hardlaina

rider
KomentarasParašė 2016-06-25 15:26

http://sabergov.com/tag/windows-10-product-key/