Torentas "Bręstantis blogis / Breaking Bad COMPLETE S03 (2010) [BDRip] Kriminalinis, Drama" :: PiratuSala.lt

Breaking Bad COMPLETE S03 Žanras: Kriminalinis, Drama Metai: 2010 Sezonas-Serija: *03* Režisierius: Vince Gilligan Vaidina: Bryan Cranston (Walter H. White), Anna Gunn (Skyler White), Aaron Paul (Jesse Pinkman), Dean Norris (Hank Schrader), Betsy Brandt (Marie Schrader), RJ Mitte (Walter White, Jr.), Bob Odenkirk (Saul Goodman). Aprašymas: Serialo veiksmas sukasi apie chemijos mokytoją o - -...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Bręstantis blogis / Breaking Bad COMPLETE S03 (2010) [BDRip] Kriminalinis, Drama Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
torentai

Breaking Bad COMPLETE S03


Žanras: Kriminalinis, Drama
Metai: 2010

Sezonas-Serija: *03*

Režisierius: Vince Gilligan
Vaidina: Bryan Cranston (Walter H. White), Anna Gunn (Skyler White), Aaron Paul (Jesse Pinkman), Dean Norris (Hank Schrader), Betsy Brandt (Marie Schrader), RJ Mitte (Walter White, Jr.), Bob Odenkirk (Saul Goodman).

Aprašymas: Serialo veiksmas sukasi apie chemijos mokytoją Volterį, kuriam netikėtai aptinkamas pažengęs plaučių vėžys, o likęs gyventi laikas - tik mėnesių klausimas. Jo brolis Henkas - policininkas, gaudantis narkotikų platintojus. Iš jo Volteris sužino, jog narkotikų prekeiviai uždirba didžiausius pinigus, nelegaliai gamindami ir pardavinėdami narkotikus gatvėse. Vieną dieną Volteris pamato savo buvusį mokinį Džesį, sprunkantį iš Henko surengto narkotikų reido. Supratęs, jog Džesis yra įsisukęs į narkotikų pasaulį ir pamatęs kaip jis gamina narkotikus, Volteris susiranda jį ir pasisiūlo per savo gyvenimą sukauptomis žiniomis apie chemiją pagaminti geriausią metamfetaminą apylinkėje, siekdamas užsidirbti pinigų skurstančiai šeimai, kuriuos paliktų jiems po mirties.

IMDB

Kalba: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)
Kokybė: BDRip
Video: MPEG4, XviD, 720x400 (16/9), 23.976 fps, 1 854 Kbps (0.268 bit/pixel)
Audio: LT/EN AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps, CBR

Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų