Torentas "Need for Speed Underground 2 (2004) Racing" :: PiratuSala.lt

Need for Speed Underground 2 Žanras: Racing Išleidimo metai: 2004 Kūrėjas: EA Games Platintojas: EA Canada Kalba: RU Oficiali žaidimo svetainė Apie žaidimą: Need for Speed Underground 2 tries to inject a story into your career mode using static-image cutscenes that pop up before some races. The effect is similar to what the Max Payne series does with its noninteractive sequences, though that...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...

Need for Speed Underground 2 (2004) Racing

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
torentai

Need for Speed Underground 2

Žanras: Racing
Išleidimo metai: 2004

Kūrėjas: EA Games
Platintojas: EA Canada
Kalba: RU

Oficiali žaidimo svetainė

Apie žaidimą:
Need for Speed Underground 2 tries to inject a story into your career mode using static-image cutscenes that pop up before some races. The effect is similar to what the Max Payne series does with its noninteractive sequences, though that game pulls it off much better than Need for Speed Underground 2 does. Dopey story short, you're sent off to a new town after getting ambushed by a rival racing crew, and you'll have to start from scratch with one car and a handful of races to get you going.

Sisteminiai reikalavimai:
Windows 98, 98 Second Edition, ME, 2000 Professional, XP Professional,
or XP Home operating system
Intel Pentium III (or equivalent) CPU running at 933MHz or higher
32MB DirectX 9.0c compatible video card (Geforce2 or higher) using a
supported chipset (see below)
256 MB RAM
DirectX compatible sound card
2 GB of HD space
8X CD-ROM

Kaip instaliuoti:

1. Dedam ant virtualaus disko atvaizdo.