Torentas "SWAT 4 (2005) First-person shooter, tactical shooter" :: PiratuSala.lt

SWAT 4 Žanras: First-person shooter, tactical shooter Išleidimo metai: 2005 Kūrėjas: Irrational Games Platintojas: Vivendi Universal Games Sierra Entertainment Kalba: EN Oficiali žaidimo svetainė Apie žaidimą: Ko gero kiekvienas yra matęs ar bent jau girdėjęs apie įkaitų dramas pasaulyje. Galbūt esate jas net stebėję ir su įtampa laukę, kuo viskas baigsis. Tuomet visi tikisi, kad viskas bus ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...

SWAT 4 (2005) First-person shooter, tactical shooter

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
torentai

SWAT 4

Žanras: First-person shooter, tactical shooter
Išleidimo metai: 2005

Kūrėjas: Irrational Games
Platintojas: Vivendi Universal Games Sierra Entertainment
Kalba: EN

Oficiali žaidimo svetainė

Apie žaidimą: Ko gero kiekvienas yra matęs ar bent jau girdėjęs apie įkaitų dramas pasaulyje. Galbūt esate jas net stebėję ir su įtampa laukę, kuo viskas baigsis. Tuomet visi tikisi, kad viskas bus gerai ir pasitiki dirbanciais profesionalais. Žaidimas SWAT 4 suteikia galimybę pajusti, ką reiškia būti grupėje žmonių, laikomų paskutine viltimi, norint būti išgelbėtiems nuo mirties. Tie vyrai yra vadinami Swat grupe ir jie ateina daryti tvarkos pasaulyje.

Buvo dar tamsu, nors saulė jau sklaidė tamsą virš debesų. Nuo medžių krito pageltę lapai ir gulėsi ant šaltos, supuvusių lapų krūvos. Buvome iškviesti tokį žvarbų rudens rytą ne šiaip šuns pavedžioti, o išgelbėti dvi mergaites, laikomas įkaitėmis šiame, pakankamai šiurpiai atrodančiame name, kuris stovėjo tiesiai prieš mus. Savaime suprantama, negalėjome tiesiog ten įeiti ir gražiai paprašyti paleisti nekaltas būtybes, todėl teko susidaryti planą prieš pradedant šturmą. Visa informacija mums yra pateikiama pakankamai sudėtingai.

Kai daromas reidas į ofisus ar kitas valstybines įstaigas, tuomet į rankas pakliūna gražiai nubraižyti pastato planai, kartais net su keliomis nuotraukomis, tačiau, kai tenka eiti į tokius smulkesnius namus, tenka pasitenkinti ranka greitai nubraižytu planu. Tačiau aš nesiskundžiau, nes labiau už viską pasaulyje norėjau sulaikyti tuos niekšus, kurie gali šitaip pasielgti su mergaitėmis. Įtariamieji buvo du : motina ir sūnus – nebloga šeimynėlė pamaniau.

Žiūrėdamas į jų nuotraukas ir skaitydamas trumpus aprašymus jau buvau viskam pasirengęs. Pasirinkęs ginkluotę ir ją paskirstęs savo komandos nariams bei nusistatęs vietą pro kurią pradėsiu vykdyti užduotį, pradėjau šturmą. Ginkluotė žaidime nėra labai didelė, tačiau juk čia Swat grupė, o ne „Šwarcų“ būrys. Ginklų modeliai yra identiški tų, kuriuos realybėje naudoja tikrieji gelbėtojai, todėl mane tai visiškai patenkino. Taip pat, treniruočių metu pastebėjau kaip pakankamai realistiškai veikia ginklų atatranka. Ten supratau, kad jei šaudysiu visą apkabą iš eilės – abejoju ar nors dvi kulkos kliudys priešą.

Kai atsidūrėme prie namo įėjimo, jau buvome viskam pasiruošę. Durys buvo užrakintos ir tai yra savaime suprantama. Atidaryti jas galėjome net dviem būdais: išsitraukti visraktį arba susprogdinti durų spyną. Pasirinkau visraktį, nes naudojant sprogmenis galiu sužeisti civilius, o tai atsilieps galutinėje mano statistikoje ir vertinimo skalėje.

Viską atlikus idealiai, pabaigoje gali gauti maksimalų šimto balų įvertinimą, tačiau tai padaryti yra labai sunku. Pasirinkus atitinkama sunkumo lygį yra nurodomas minimalus balų skaičius. Jei „easy“ lygmenyje gali pyškinti visus priešus iš eilės ir atlikti tik pagrindines užduotis, tai „hard“ ar „elite“ sunkumo lygyje jau reikia padirbėti labai efektyviai, nes tenka surinkti minimaliai 75 ar 95 balus, antraip viską teks kartoti iš naujo. Taigi pratęsiu savo istorija.

Sisteminiai reikalavimai:
CPU: 1.0 GHz Intel® Pentium® III, Intel® Celeron® 1.2 GHz, AMD® Athlon™ 1.2 GHz, or equivalent
RAM: 256 MB
VGA: 32 MB NVIDIA® GeForce™ 2 (MX 200/400 not supported), 64 MB ATI® Radeon™ 8500, or equivalent graphics card
DX: Directx 9.0c
OS: Windows 98SE, Windows® 2000 with Service Pack 3, or Windows® XP with Service Pack 1
HDD: 2 GB hard drive space
Sound: DirectX® 8.1 compatible sound device
Network: 56kbps modem for online play (Cable modem or DSL recommended)
Recommended peripheral: Windows® Compatible Mouse & Keyboard

Kaip instaliuoti: Atverti aplanka iskleisti 7z faila spausti setup irasyti zaidima jei reikia yra raktas, jei reikia yra ir krakas.

Žaidimo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

stasys822 2
KomentarasParašė 2013-10-05 19:46
Mėgėjas

Naudinga: 0

:-D sitas geras, bet man nereikia.

(nežinomas)
KomentarasParašė 2013-10-05 21:27

neblogas sitas ;)

(nežinomas)
KomentarasParašė 2013-10-06 12:43

man reike CD/DVD KA DARITY?

Parašytas po 42 sekundžių:

KA dariti

(nežinomas)
KomentarasParašė 2013-11-02 17:29

Cracko reikia :D

(nežinomas)
KomentarasParašė 2013-12-04 10:59

instaliuot nemokat :-D

(nežinomas)
KomentarasParašė 2014-02-07 16:36

:-D :-D :-D :-D

(nežinomas)
KomentarasParašė 2014-04-01 17:14

kodel man raso connecting to peers jau kokia viena valanda

(nežinomas)
KomentarasParašė 2014-06-13 23:23

Nu instaliuoja :D

Parašytas po 3 minučių 8 sekundžių:

(nežinomas) Paskelbta:
man reike CD/DVD KA DARITY?

Parašytas po 42 sekundžių:

KA dariti

Nusicrakink ir persirašyk žaidimą jeigu neveikia rašyk i až.

Redagavo (nežinomas) (2014-12-23 14:29)

(nežinomas)
KomentarasParašė 2015-10-02 14:23

kadaryt reik kodo