Torentas "iGO 9.6 optimalus GPS programinė įranga (2014) [Android] Programa" :: PiratuSala.lt

iGO 9.6 GPS programinė įranga Metai: 2014 Kategorija: Programa Plačiau: Naujausia ir universali iGO 9.6 GPS programinė įranga tinkanti visiems išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams! Mes padarėme taip, kad androidų mėgėjams daugiau nebereikia sukti galvos ar tai versija, kurios rezoliucija atitinka turimo androido ekrano dydį, ar joje yra visi reikalingi žemėlapiai, ar ji ir ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

iGO 9.6 optimalus GPS programinė įranga (2014) [Android] Programa

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


iGO 9.6 GPS programinė įranga


Metai: 2014
Kategorija: Programa


Plačiau: Naujausia ir universali iGO 9.6 GPS programinė įranga tinkanti visiems išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams!

Mes padarėme taip, kad androidų mėgėjams daugiau nebereikia sukti galvos ar tai versija, kurios rezoliucija atitinka turimo androido ekrano dydį, ar joje yra visi reikalingi žemėlapiai, ar ji stabiliai veikianti ir t.t.

Kuo patogu atskira ir nepriklausoma GPS programinė įranga?
1. Ji nesisavina ir nereikalauja jokio interneto srauto, todėl nenustebins už interneto naudojimą (ypač pabuvus užsienyje), operatoriaus atsiųsta įspūdinga sąskaita.
2. Yra ženkliai detalesnė ir tikslesnė nei įprasta Maps aplikacija.
3. Nereikia žiūrėti į ekraną, nes lietuviškai pasakoja kaip ir kur važiuoti!
4. Sužymėti visi greičio matavimo prietaisai, todėl išgirdus išankstinį perspėjimą lengva pasisaugoti.

– Tai adaptyvios rezoliucijos GPS programinė įranga prisitaikanti prie bet kokio ekrano.
– Paspartintas susijungimas su palydovais.

Visi žemėlapiai atnaujinti į 2014 metų antrojo ketvirčio versiją!

iGO optimalus: surinkti Lietuvos, kaimyninių ir dažniausiai lankomų šalių žemėlapiai: Baltarusija, Danija, Estija, Vokietija, Airija, Latvija, Lietuva, Nyderlandai, Norvegija, Lenkija, Švedija, Šveicarija, Jungtinė Karalystė.

Pastaba: jei iGO talpinamas į telefono ar planšetinio SD atminties kortelę (ne į vidinę atmintį), išmanusis turi būti programiškai nulaužtas (Root).

Įdiegiam tokia tvarka:
1. Į PC atsisiunčiam iGO optimalų GPS programinės įrangos rinkinį.
2. Išpakuojam katalogą.
3. Pajungiam androidą prie PC prie USB.
4. Į telefono ar planšetinio kompiuterio vidinę arba SD kortelės atmintį įkeliam iGO katalogą.
5. Telefone/planšetiniam kompiuteryje paleidžiam iGO 9.6 sys not changed.apk aplikaciją.
6. Įdiegiam iGO programą ir iš jos išeinam.
7. Paleidžiam ir įdiegiam QBANIN+GPSfix-1[1].apk aplikaciją. Ji automatiškai aktyvuojasi paleidus iGO aplikaciją, o jos dėka GPS programinė įranga greičiau susijungia su palydovais, todėl aplikacijos nerekomenduojama ištrinti iš ekrano.
8. Norint patekti į detalius iGO programos nustatymus, reikia tiesiog įrenginį paversti ir ekrane pasirodys platesnis pasirinkimų meniu.

Jei pirmą kartą naudojant iGO kelionės metu aktvuojamas juodas „Save mode“ ekranas. Jei tik paliečiam ekraną, ši funkcija išsijungia laikinai. Norint išjungti visam laikui, spaudžiam dešiniam apatiniam kampe (šalia garso išjungimo funkcijos) esančią išjungimo ikoną (vizualiai kaip ant TV pulto išjungimo mygtukas arba raudonas išėjimo iš progranos mygtukas). Save mode rėžimas bus išjungtas. Užsinorėjus šios funkcijos spaudžiam HUD.

Sveikiname sėkmingai įdiegus modernią iGO GPS programinę įrangą savo androide!


Youtube

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųAbatux
KomentarasParašė 2016-11-17 22:47Naudinga: 0

ziauriai gera :thumbsup: