Torentas "Navigon Europe 5.4.1 (2015) [Android] Programa" :: PiratuSala.lt

Navigon Europe 5.4.1 Metai: 2015 Kategorija: Programa Plačiau: Tiesiog puiki GPS programinė įranga iš Garmin kompanijos. Kiekvieną išmanųjį greitai paverčianti pilnaverčiu ir lengvai valdomu navigaciniu prietaisu. Valdymas, galime drąsiai teigti, išskirtinai lengvas ir patogus. Ekrane atvaizduojami pagrindiniai mygtukai išties dideli, kas vairuojant tampa patogiu sprendimu. Visi svarbiausi o...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Navigon Europe 5.4.1 (2015) [Android] Programa Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Navigon Europe 5.4.1


Metai: 2015
Kategorija: Programa


Plačiau: Tiesiog puiki GPS programinė įranga iš Garmin kompanijos. Kiekvieną išmanųjį greitai paverčianti pilnaverčiu ir lengvai valdomu navigaciniu prietaisu.
Valdymas, galime drąsiai teigti, išskirtinai lengvas ir patogus. Ekrane atvaizduojami pagrindiniai mygtukai išties dideli, kas vairuojant tampa patogiu sprendimu. Visi svarbiausi funkciniai pasirinkimai paprastai išdėstyti pradiniam meniu, o renkantis gilesnius konfigūracijos parametrus, jie taip pat turi savo nuoseklumą, todėl pasiklysti sunku. Galimi net tokie detalūs nustatymai, kaip skirtingas ekrano apšvietimo intensyvumas dienos ir nakties metu ar papildomai įjungiami funkciniai mygtukai navigaciniam ekrane.
Šioje Navigon versijoje naudojami naujausi, 2015 metų antrojo ketvirčio žemėlapiai kartu su visomis lankytinomis vietomis. Greičio kameros, jau tapusios standartiniu navigacijos priedu taip pat nebuvo pamirštos. Pastebėjus papildomai atsiradusias, lengva išsaugoti prie jau esamų.
Viena iš maloniai stebinančių naujų funkcijų, tai realaus vaizdo skanavimas, kuris transliuojamas pasitelkiant mobilaus kamerą ir atvaizduojant lankytinų vietų žymėjimus su kryptimis.

Suderinamumas:
Tinka 3.x, 4.x, 5.x android operacinės sistemos versijoms.

Šalys:
Albanija, Andora, Austrija, Baltarusija, Belgija, Bosnija ir Hercegovina, Bulgarija, Kroatija, Čekija, Danija, Estija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Gibraltaras, Graikija, Vengrija, Islandija, Meno sala, Italija, Kosovas, Latvija, Lichtenšteinas , Lietuva, Liuksemburgas, Malta, Moldova, Monakas, Juodkalnija, Nyderlandai, Norvegija, Lenkija, Portugalija, Airija, Rumunija, San Marinas, Serbija, Slovakija, Slovėnija, Ispanija, Švedija, Šveicarija, Turkija, Ukraina, Jungtinė Karalystė, Vatikanas.

Kalbos:
Anglų, bulgarų, katalonų, kroatų, čekų, danų, olandų, estų, suomių, prancūzų, vokiečių, graikų, vengrų, italų, latvių, lietuvių, norvegų, lenkų, portugalų, rumunų, rusų, serbų, slovakų, slovėnų, ispanų, švedų, turkų, ukrainiečių.

Balsinės kalbos:
Čekų, danų, olandų, anglų (JK), anglų (JAV), Suomių, Prancūzų (Prancūzija), prancūzų (Kanada), vokiečių, graikų, vengrų, italų, norvegų, portugalų (Brazilija), portugalų (Portugalija), ispanų (Ispanija), ispanų (Meksika), švedų, turkų.

Įdiegiam tokia tvarka:
1. Į PC arba tiesiai į androidą atsisiunčiam Navigon 5.4.1 GPS programinės įrangos rinkinį.
2. Išpakuojam katalogą ir jį patalpinam į mobilaus vidinę atmintį.
3. Paleidžiam kataloge esantį NAVIGON_europe_v.5.4.1.crk.apk failą.
4. Įdiegiam aplikaciją ir pereinam pradinius nustatymus. Tam bus reikalingas interneto ryšys.
5. Atlikus pradinius nustatymus patenkam į pagrindinį meniu.
Rekomenduojame išsijungti galimą interneto naudojimą. Jis randamas Nustatymai/Naudoti interneto ryšį, kai yra


Youtube

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų(nežinomas)
KomentarasParašė 2016-04-07 13:54Naudinga: 0

o tai slaptazodis koks>? rar failas uzrakintas
 
valdaxs
KomentarasParašė 2016-05-26 21:00Naudinga: 0

gal slaptazodi galima butu. :-)
 
(nežinomas)
KomentarasParašė 2016-06-03 10:30Naudinga: 0

jokio slaptaziodzio nedejau bet jai praso pabandykit
slaptažodis: 4mobiles.net