Torentas "TomTom 1.4 su Europos žemėlapiais (2015) [Android] Programa" :: PiratuSala.lt

TomTom 1.4 su Europos žemėlapiais Metai: 2015 Kategorija: Programa Plačiau: Populiari, visame pasaulyje plačiai žinoma TomTom navigacija nuo šiol ir tavo telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Pasižyminti lengvu valdymu ir pakankamai detaliu informacijos pateikimu, TomTom neleis nuklysti ar dvejoti maršruto tikslumu. Ši GPS programinė įranga nereikalauja Root. Viena naujausių versijų, kuri ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

TomTom 1.4 su Europos žemėlapiais (2015) [Android] Programa

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


TomTom 1.4 su Europos žemėlapiais


Metai: 2015
Kategorija: Programa


Plačiau: Populiari, visame pasaulyje plačiai žinoma TomTom navigacija nuo šiol ir tavo telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Pasižyminti lengvu valdymu ir pakankamai detaliu informacijos pateikimu, TomTom neleis nuklysti ar dvejoti maršruto tikslumu.

Ši GPS programinė įranga nereikalauja Root.
Viena naujausių versijų, kuri pilnai suderinama ir tinkanti visiems išmaniesiems telefonams ar planšetiniams kompiuteriams!
Nustatymuose platus skirtingų kalbų balso pasirinkimas.
Oficialioje Google parduotuvėje TomTom kainuoja 120Lt – mes ją pateikiame nemokamai!

Kuo patogu atskira ir nepriklausoma GPS programinė įranga?
1. Ji nesisavina ir nereikalauja jokio interneto srauto, todėl nenustebins už interneto naudojimą (ypač pabuvus užsienyje), operatoriaus atsiųsta įspūdinga sąskaita.
2. Yra ženkliai detalesnė ir tikslesnė nei įprasta Maps aplikacija.
3. Nereikia žiūrėti į ekraną, nes lietuviškai pasakoja kaip ir kur važiuoti!
4. Lietuviškas valdymo meniu.
5. Pasirinktame maršrute rodomi esantys greičio matavimo prietaisai (garsu neperspėjami).

– Tai adaptyvios rezoliucijos GPS programinė įranga prisitaikanti prie bet kokio ekrano.
– Surinkti Europos ir papildomų šalių žemėlapiai: Albanija, Andora, Austrija, Baltarusija, Belgija, Bosnija ir Hercegovina, Bulgarija, Kroatija, Kipras, Čekija, Danija, Estija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Gibraltaras, Graikija, Vengrija, Airija, Italija, Latvija, Lichtenšteinas, Lietuva, Liuksemburgas, Makedonija, Malta, Moldova, Monakas, Montenegras, Nyderlandai, Norvegija, Lenkija, Portugalija, Rumunija, Rusija, San Marinas, Serbija, Slovakija, Slovėnija, Ispanija, Švedija, Šveicarija, Turkija, Ukraina, Jungtinė Karalystė, Vatikanas.

Pastaba: TomTom veikia tik iš telefono ar planšetinio kompiuterio vidinės atminties. Iš SD atminties kortelės ji nepasileidžia.

Įdiegiam tokia tvarka:
1. Į PC atsisiunčiam TomTom 1.4 GPS programinę įrangą.
2. Išpakuojam archyvą.
3. Pajungiam androidą prie PC prie USB.
4. Išpakuotam archyve esantį katalogą Tomtom patalpinam į rekomenduojamą androido vidinę atmintį. Turime informacijos, kad kai kuriems lankytojams TomTom pavyko paleisti ir iš microSD kortelės.
5. Telefone/planšetiniame kompiuteryje paleidžiam TomTom 1.4.apk aplikaciją ir įdiegiam GPS programinę įrangą.

Sveikiname sėkmingai įdiegus visame pasaulyje plačiai naudojamą TomTom programinę įrangą savo androide!


Youtube

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųdeimantasamb
KomentarasParašė 2015-08-23 20:05Naudinga: 0

neveikia , raso kad nepavyko prisijungti prie tomtom , bandykite veliau
 
(nežinomas)
KomentarasParašė 2015-08-24 16:50Naudinga: 0

Pabandyk atjungti mobilaus interneto srautą ir išjungti wifi prieigą, tuomet perkrauk telefoną ir vėl paleisk TomTom. Jei tai nepadės, išinstaliuok TomTom iš įrenginio, tuomet atjunk visas galimas interneto prieigas ir vėl instaliuok.
 
deimantasamb
KomentarasParašė 2015-09-10 19:30Naudinga: 0

viskas veikia puikiai , buvau vieno aplanko neikeles , super gera navigacija , nereikia dabar kartu , navigacijos nesiotis , tikpakroveja pasiimu ir viskas
 
(nežinomas)
KomentarasParašė 2015-09-14 21:16Naudinga: 0

Man taip pat puikiai veikia net per SD korta be jokiu problemu. tik kai keliat failus i android ar SD butina kelti visa aplanka kitaip neveiks.
 
dalius
KomentarasParašė 2015-10-09 11:37Naudinga: 0

viskas veikia puikiai aciu uplauderiui
 
guzhas1987
KomentarasParašė 2016-02-04 16:34Naudinga: 0

irmiux Paskelbta:
Pabandyk atjungti mobilaus interneto srautą ir išjungti wifi prieigą, tuomet perkrauk telefoną ir vėl paleisk TomTom. Jei tai nepadės, išinstaliuok TomTom iš įrenginio, tuomet atjunk visas galimas interneto prieigas ir vėl instaliuok.

Parašytas po 3 minučių 5 sekundžių:

guzhas1987 Paskelbta:
irmiux Paskelbta:
Pabandyk atjungti mobilaus interneto srautą ir išjungti wifi prieigą, tuomet perkrauk telefoną ir vėl paleisk TomTom. Jei tai nepadės, išinstaliuok TomTom iš įrenginio, tuomet atjunk visas galimas interneto prieigas ir vėl instaliuok.

praso intiko,o kai ijungi mobilius duomenis tai raso nepavyko prisijungti prie tom tom .pabandykite veliau. o kai intika isjungi raso kad prasom ijungti mobilius duomenis.zodziu nesuprantu ko ta navigacija nori