Torentas "Windows XP, Windows 7 ir Windows 8 versijų įdiegimas Android įrenginyje (2015) [Android] Programa" :: PiratuSala.lt

Windows XP, Windows 7 ir Windows 8 versijų įdiegimas Android įrenginyje Metai: 2015 Kategorija: Programa Plačiau: Windows XP, Windows 7 ir Windows 8 versijų įdiegimas Android įrenginyje Dirbantiems su įvairiomis, tik Windows aplinkoje veikiančiomis programomis, greičiausiai yra tekę susimąstyti, kaip būtų patogu visus svarbiausius įrankius turėti savo planšetiniame ar telefone. Tokiais tik į...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Windows XP, Windows 7 ir Windows 8 versijų įdiegimas Android įrenginyje (2015) [Android] Programa

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Windows XP, Windows 7 ir Windows 8 versijų įdiegimas Android įrenginyje


Metai: 2015
Kategorija: Programa


Plačiau: Windows XP, Windows 7 ir Windows 8 versijų įdiegimas Android įrenginyje
Dirbantiems su įvairiomis, tik Windows aplinkoje veikiančiomis programomis, greičiausiai yra tekę susimąstyti, kaip būtų patogu visus svarbiausius įrankius turėti savo planšetiniame ar telefone. Tokiais atvejais tekdavo dairytis atskiro, tik Windows operacinėje veikiančio išmanaus įrenginio.
Technologijoms dideliu greičių žengiant į priekį atėjo ta diena, kai vartotojas gali pats spręsti, kokioje operacinėje sistemoje dirbs jo mobilus įrenginys. O jei įdiegtos kelios, pasirinkti kurią iš jų užkrauti.
Savaime suprantama, pats išmanusis turi atitikti programinės įrangos keliamus techninius reikalavimus. Patiems to aiškintis nereikės, prieš Windows įdiegimą išmaniojo parametrus patikrins programa, taip nuspręsdama ar jis tam tinkamas.

Svarbu: Windows sistemos įdiegimas neištrins telefono vidinėje atmintyje ir atminties kortelėje esančios informacijos. Saugumo sumetimais, prieš pradedant įdiegimą, rekomenduojama visą svarbią informaciją išsaugoti savo PC arba mobilaus SD atminties kortelėje. Turima Android operacinė sistema taip pat nebus pašalinta.
Po Windows įdiegimo bus leidžiama pasirinkti, kurią operacinę sistemą užkrauti (Android ar Windows).

Viską darom taip:
1. Į PC atsisiunčiam Change My Software komplektą ir jį išpakuojam.
2. Einam į Change My Software katalogą priklausomai nuo to, kokią Windows versiją norime įdiegti.
3. Pajungiam išmanųjį prie PC per USB.
4. Paleidžiam Change My Software programą ir renkamės Android > Windows
5. Programa nuskaitys visus įrenginio parametrus ir jei viskas tinka, jie bus sužymėti žaliai.
6. Spaudžiam Continue ir pasirenkam kokia kalba įdiegti Windows operacinę sistemą.
7. Programa pradės siusti Windows. Po atsiuntimo bus atliekamas įdiegimas. Šis procesas truks priklausomai nuo turimo interneto greičio ir išmaniojo operatyvumo įdiegiant naują operacinę sistemą.
8. Po įdiegimo mobilus pats persikraus.
9. Jam užsikrovus, pasirenkam kurią operacinę sistemą naudoti – Windows ar Android.
Gero naudojimo!


Youtube

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųsnaiperis
KomentarasParašė 2016-01-05 22:19Naudinga: 0

su lg l70 bandziau, bet taprograma net neranda to telefono. rodo prijunk telefona
 
britva444
KomentarasParašė 2016-01-05 23:47Naudinga: +1

Vizdelto nepasiteisino,neina nei į viena Android įrašyti win tipo apsaugotas Android zodziu 2-3 kart galingesne plansete nei tam video ir nei vieni parametrai netinka tipo per silpnas android nu nzn koks cia androidas turi buti kad eitu win isirasyti :chop: :chop: :shit: :shit: :shit:
 
karimas36
KomentarasParašė 2016-01-07 13:01Naudinga: 0

Stai ir atsakymas; sorry this device is too slow or protected by the manufacturer. please contact us:http://www.changemysoftware.org taip kad nevarkit... nenulausit. Jei kam pavyks, parasykit i mano PM ir pasakysit kaip pavyko! Aciu! :whistle:
 
(nežinomas)
KomentarasParašė 2016-01-11 12:15Naudinga: 0

atsiprasau visu kam nepavyko idejau pats nepatikrines programos

Redagavo (nežinomas) (2016-01-11 12:16)

 
dariux12
KomentarasParašė 2016-01-19 23:21Naudinga: 0

sveiki tikrai turiu galinga telefona ir man neduoda isipusti kas cia per bedos tipo aptinka ir meta eror :-(
 
activision 5
KomentarasParašė 2016-01-30 22:03
Veteranas


Naudinga: 0

mHmm jeigu neklystu tai čia reikia jog būtų Androidas (Rooted) su šaknimis
 
Ixas119 1
KomentarasParašė 2016-05-12 19:27
Narys


Naudinga: 0

Turiu ir rotintą telefoną. Bet galvoju, kokia nauda būtų iš to Windows telefone? Nepavilks, o ir neįdiegsi tokių programų kaip Nero, Fotošop, skirtų pc su Windows platforma. Negana to, dar ir mobilaus ramą grauš ne tik Android, bet ir Windows debesyje ant Androido. reiškia, jis taps labiau apkrautas nei įprastai. Tai ką su juo veikti? Net nebandysiu... Manau, tai visiškai beprasmiai vargai. Nieko naudingo neišspaustumei. Idėja nebloga, bet... nereali. :-)
 
BenasLTU
KomentarasParašė 2016-05-24 19:25Naudinga: 0

o desktop'as butu kaip kompo ?