Torentas "Batuotas katinas Pūkis / Puss in Boots (2011) [BDRip] Nuotykių, Animacija, Komedija, Fantastinis" :: PiratuSala.lt

Batuotas katinas Pūkis Originalus pavadinimas: Puss in Boots Žanras: Nuotykių, Animacija, Komedija, Fantastinis Metai: 2011 Režisierius: Chris Miller Vaidina: ach Galifianakis, Salma Hayek, Antonio Banderas, Alex Mendoza … Apie filmą: Antrojoje „Šreko“ dalyje atsiradusį ir neregėtą populiarumą bei žiūrovų meilę pelniusį Batuotą katiną netrukus išvysime atskirame filme! Ūsuotasis papasakos ir...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Batuotas katinas Pūkis / Puss in Boots (2011) [BDRip] Nuotykių, Animacija, Komedija, Fantastinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Batuotas katinas Pūkis


Originalus pavadinimas: Puss in Boots
Žanras: Nuotykių, Animacija, Komedija, Fantastinis
Metai: 2011

Režisierius: Chris Miller
Vaidina: ach Galifianakis, Salma Hayek, Antonio Banderas, Alex Mendoza …

Apie filmą: Antrojoje „Šreko“ dalyje atsiradusį ir neregėtą populiarumą bei žiūrovų meilę pelniusį Batuotą katiną netrukus išvysime atskirame filme!

Ūsuotasis muškietininkas papasakos istoriją apie laikus, kai dar nepažinojo žaliojo žmogėdros Šreko ir gyveno pašėlusio donžuano katinišką gyvenimą.

Nuotykių ištroškęs Batuotas katinas Pūkis (įgarsina akt. Antonio Banderas) vienijasi su išmintinguoju Kliunkiu Aleksandru Pliunkiu (įgarsina akt. Zach Galifianakis) ir žavingąja Kite Minkšta Letenėle (įgarsina akt. Salma Hayek).

Trijulės tikslas – pagrobti stebuklingąsias pupeles, kurios turėtų atnešti pasakiškus turtus! Juk net ir katinai nori būti turtingi. Tačiau pasaka nebūtų pasaka, jeigu visų įvykių sūkuryje Batuotas Katinas nepagalvotų, kokia, visgi, simpatinga yra jo kolegė Kitė Minkšta Letenėlė.

Galąskite špagas ir pasiruoškite iššūkiams! Kvapą gniaužiantys trijulės nuotykiai su žavinguoju Batuotu katinu atkeliauja į viso pasaulio kino teatrus trimačiame formate!

IMDB

Įgarsinta: LT (Dubliuotas)
Originali kalba: EN

Kokybė: BDRip
Video: 720x304 (2.37:1), 23.976 fps, XviD MPEG-4 ~1915 kbps avg, 0.36 bit/pixel
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~384 kbps


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų