Torentas "Beovulfas / Beowulf (2007) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Animacinis" :: PiratuSala.lt

Beovulfas Originalus pavadinimas: Beowulf Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Animacinis Metai: 2007 Režisierius: Robert Zemeckis Vaidina: Angelina Jolie, Anthony Hopkins, Ray Winstone, Crispin Glover, John Malkovich, Robin Wright, Brendan Gleeson, Alison Lohman, Greg Ellis, Sebastian Roché, Dominic Keating, Chris Coppola, Nick Jameson, Alan Ritchson, Charlotte Salt Apie filmą: Val­do­vui Hrot­ga­rui...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Beovulfas / Beowulf (2007) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Animacinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Beovulfas


Originalus pavadinimas: Beowulf
Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Animacinis
Metai: 2007

Režisierius: Robert Zemeckis
Vaidina: Angelina Jolie, Anthony Hopkins, Ray Winstone, Crispin Glover, John Malkovich, Robin Wright, Brendan Gleeson, Alison Lohman, Greg Ellis, Sebastian Roché, Dominic Keating, Chris Coppola, Nick Jameson, Alan Ritchson, Charlotte Salt

Apie filmą:
Val­do­vui Hrot­ga­rui (Anthony Hopkins) įsa­kius, ša­lies nu­my­lė­ti­nis Be­ovul­fas (Ray Winstone) su bū­riu nar­sių ka­rių lei­dža­si gel­bė­ti ša­lies gy­ven­to­jų nuo siau­tė­jan­čio pa­bai­sos Gren­de­lio, kuris kasnakt nusitempdavo ir surydavo dešimtis geriausių valdovo kareivių.

Niekas negalėjo sustabdyti baisiojo slibino. Beovulfas, narsiausias iš karžygių, išgirdęs apie slibino piktadarystes, vyksta į pagalbą, lydimas geriausių karių.

Atvykęs į vietą, Beovulfas pradeda abejoti, ar tikrai visame tame kaltas tik piktasis pabaisa, kai sužino apie slaptą valdovo Hrotgaro susitarimą.

Pa­si­ro­do, pa­bai­sa yra vi­sai ne mi­ti­nis pa­da­ras, tu­rin­tis ma­giš­kų ga­lių, o žmo­gus, iš kū­no ir krau­jo, tokš­tan­tis at­ker­šy­ti už jam pa­da­ry­tą skriau­dą. An­ge­li­na Jo­lie fil­me vai­di­na pa­bai­sos Gren­de­lio mo­ti­ną.

Filmas pastatytas naudojant vadinamąją Motion capture technologiją, t.y. ne pieštinė animacija, o realiai suvaidinta ir tik paskui animuota.

Blu-ray išleistas tik Director's Cut filmo versija, per LNK rodyta Theatrical Cut versija. Skirtumai tarp šių versijų aprašyti čia: Beowulf Theatrical Release vs. Director's Cut. Pridėta 20 epizodų, tačiau juose dialogų nėra, tad neįgarsintų vietų irgi nėra. Taigi galima mėgautis pilnai lituanizuota Director's Cut versija.


IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis - Eitvydas Stankevičius, "LNK") + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: MPEG-4 : 1 581 Kbps : 720 x 304 : 23.976 fps
Audio: AC-3 : 448 Kbps : 6 channels
Audio: AC-3 : 448 Kbps : 6 channels


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų