Torentas "Didysis skrydis / Yellowbird / Gus Petit oiseau, grand voyage (2014) [BDRip] Animacinis, Nuotykių, Komedija" :: PiratuSala.lt

Didysis skrydis Originalus pavadinimas: Yellowbird Žanras: Animacinis, Nuotykių, Komedija Metai: 2014 Režisierius: Christian De Vita Vaidina: Arthur Dupont, Sara Forestier, Bruno Salomone, Pierre Richard ... Apie filmą: Pagaliau sužinosime, kokius nuotykius kasmet patiria milijonai paukščių išsiruošusių žiemoti į šiltuosius kraštus. Geltonasis yra mažas ir mielas našlaitis paukščiukas, kuris...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Didysis skrydis / Yellowbird / Gus Petit oiseau, grand voyage (2014) [BDRip] Animacinis, Nuotykių, Komedija

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Didysis skrydis


Originalus pavadinimas: Yellowbird
Žanras: Animacinis, Nuotykių, Komedija
Metai: 2014

Režisierius: Christian De Vita
Vaidina: Arthur Dupont, Sara Forestier, Bruno Salomone, Pierre Richard ...

Apie filmą: Pagaliau sužinosime, kokius nuotykius kasmet patiria milijonai paukščių išsiruošusių žiemoti į šiltuosius kraštus.

Geltonasis yra mažas ir mielas našlaitis paukščiukas, kuris niekad iki šiol nėra palikęs savo lizdo ir niekada neturėjo mylinčios šeimos, nors ją turėti yra didžiausia ir nuoširdžiausia jo svajonė.

Vieną dieną įprastą jo gyvenimą aukštyn kojomis apverčia netikėtumas: prieš pat kelionę į šiltuosius kraštus susižeidžia paukščių pulko lyderis Darius. Kaip ir kasmet paukščių pulkas planavo žiemoti migruoti į Afriką, tačiau likę be lyderio, kuris turėjo rodyti kelią, jie rizikuoja likti žvarbioje Europoje.

Kelionės lyderio pareigas Darius privalo perduoti pirmam sutiktam paukščiui, o juo tampa Geltonasis! Jokios patirties nei gyvenime, nei kelionėse neturintis Geltonasis turės išmokti visų lyderio bruožų ir šimtus savo gentainių saugiai palydėti į Afriką. Jaudinantys nuotykiai prasideda!

Šis šiltas ir šviesus filmukas - režisūrinis Christian De Vita debiutas. Ištikimas režisieriaus Weso Andersono draugas ir kolega padėjo režisieriui kuriant filmus „Viešbutis Grand Budapest", „Šaunusis ponas Lapinas" ir „Mėnesienos karalystė". Režisieriaus filmų kraityje ir darbas Timo Burtono animaciniame filme „Frankevynis".

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., daugiabalsis - DVD) + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: x264, AVC, 1034x558 (1.853), 23.976 fps, 1 845 Kbps (0.133 bit/pixel)
Audio: LT: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~240 Kbps, CBR
Audio: EN: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~224 Kbps, CBR


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų