Torentas "Didžiapėdžio vaikis / The Son of Bigfoot (2017) [BDRip] Animacinis, Komedija, Šeimai" :: PiratuSala.lt

Didžiapėdžio vaikis Originalus pavadinimas: The Son of Bigfoot Žanras: Animacinis, Komedija, Šeimai Metai: 2017 Režisierius: Jeremy Degruson, Ben Stassen Vaidina: Cinda Adams, Mari Devon, Kirk Thornton, John Allsopp ... Apie filmą: „Alvino ir burundukų" kūrėjai pristato linksmą, nuotykių ir staigmenų kupiną filmą visai šeimai, atskleidžiantį vieną didžiausių žmonijos paslapčių apie iš o...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Didžiapėdžio vaikis / The Son of Bigfoot (2017) [BDRip] Animacinis, Komedija, Šeimai

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Didžiapėdžio vaikis


Originalus pavadinimas: The Son of Bigfoot
Žanras: Animacinis, Komedija, Šeimai
Metai: 2017

Režisierius: Jeremy Degruson, Ben Stassen
Vaidina: Cinda Adams, Mari Devon, Kirk Thornton, John Allsopp ...

Apie filmą: „Alvino ir burundukų" kūrėjai pristato linksmą, nuotykių ir staigmenų kupiną filmą visai šeimai, atskleidžiantį vieną didžiausių žmonijos paslapčių apie paslaptingąjį Didžiapėdį, kuris iš tiesų nėra jau toks paslaptingas.

Aplinkinių keistuoliu vadinamas Adamas ir pats jaučia, kad yra kitoks: nukirpti plaukai jam atauga pernakt, o naujus batus jis išauga vos per savaitę. Berniukas numano, kad tai susiję su kažkada iš namų išėjusiu jo tėčiu, todėl ryžtasi leistis į kelionę ir jį surasti. Galite tik įsivaizduoti Adamo nuostabą, kai paaiškėja, kad jo tėtis yra ne kas kitas, o legendinis Didžiapėdis! Maža to - berniukas sužino, kad ir pats yra apdovanotas ypatingomis galiomis. Deja, Adamo pėdsakais į mišką atseka ir klastingi, jau seniai Didžiapėdį sugauti norintys piktadariai. Adamas kartu su tėčiu stoja į kovą, kad apgintų savo naujuosius namus.

IMDB

Įgarsinta: LT (Dubliuotas) + Anglų Originalas

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1108x464 (2,40:1), 23,976 kps, 1997 kb/s
Audio: AAC, 48,0 kHz, 2 kanalai, 144 kb/s Lietuvių
Audio: AAC, 48,0 kHz, 2 kanalai, 128 kb/s Anglų
Subtitrai: Anglų

Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų