Torentas "Džesis ir Petas / Postman Pat: The Movie (2014) [DVDRip] Animacinis, Komedija, Šeimai" :: PiratuSala.lt

Džesis ir Petas Originalus pavadinimas: Postman Pat: The Movie Žanras: Animacinis, Komedija, Šeimai Metai: 2014 Režisierius: Mike Disa Vaidina: Jim Broadbent, Jane Carr, Robin Atkin Downes, Susan Duerden, Kieron Elliott, Greg Ellis, Rupert Grint, Dan Hildebrand, Ronan Keating, Stephen Mangan, Parminder Nagra, T.J. Ramini, Enn Reitel, Darren Richardson, Julian Stone ... Apie filmą: Pamirškite...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Džesis ir Petas / Postman Pat: The Movie (2014) [DVDRip] Animacinis, Komedija, Šeimai

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Džesis ir Petas


Originalus pavadinimas: Postman Pat: The Movie
Žanras: Animacinis, Komedija, Šeimai
Metai: 2014

Režisierius: Mike Disa
Vaidina: Jim Broadbent, Jane Carr, Robin Atkin Downes, Susan Duerden, Kieron Elliott, Greg Ellis, Rupert Grint, Dan Hildebrand, Ronan Keating, Stephen Mangan, Parminder Nagra, T.J. Ramini, Enn Reitel, Darren Richardson, Julian Stone ...

Apie filmą: Pamirškite netašytą laiškanešį Pečkiną iš Prostakvašino kaimo. Animacinėje komedijoje visai šeimai „Džesis ir Petas“ („Postman Pat: The Movie“) į kino ekranus atkeliauja Britanijos pašto tarnybos pažiba – siuntinių pristatymo meistras Petas ir nutrūktgalvis jo katinas Džesis, apie kuriuos animacinį serialą beveik tris dešimtmečius rodė BBC.

Draugiškas ir visų mylimas paštininkas Petas dirba mėgstamą darbą ir gyvena ramų gyvenimą mažame Britanijos miestelyje. Netikėtai susiklosčius aplinkybėms jis patenka į nacionalinį televizijos talentų šou, kuriame paaiškėja, kad būti pačiu profesionaliausiu paštininku ne vienintelis Peto talentas. Savo dainavimu sužavėjęs komisiją ir visą šalį jis patenka į finalą.

Tačiau vos spėjus išgarsėti aplinkui iškarto atsiranda pavyduolių, o Peto konkurentai finale nusiteikę padaryti bet ką, kad tik nugalėtų paštininką. Lyg rūpesčių būtų negana, pašto vadovybė nusprendžia, kad laikinai Petą pavaduos pagal jo atvaizdą sukurtas robotas „Petobotas 3000“, kuriam talkins katinas „Džesobotas“. Artėjant nacionalinio talentų šou finalui painiava auga, o pats Petas vis geriau supranta, kad turtai, šlovė ir naujutėlaitis žvaigždės kostiumas gali iš jo atimti brangiausius dalykus – mylinčią šeimą, draugus ir sąžiningu darbu užsitarnautą pagarbą.

Net ir elektroninio pašto laikais filmukas apie paštininką Petą Jungtinėje Karalystėje išliko fenomenaliai populiarus. Su juo užaugo ne viena karta, kuriai subtilaus humoro istorijos apie geraširdį ir visų mėgstamą paštininką tapo animacijos klasika. „Džesis ir Petas“ – tai komedija, kuri papasakos įdomią ir pamokančią istoriją ir suaugusius įtrauks ne mažiau nei vaikus.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., daugiabalsis)
Originali kalba: EN

Kokybė: DVDRip
Video: x264, AVC, 720x400 (16:9), 25.000 fps, 916 Kbps, 0.127 bit/pixel
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 320 Kbps, CBR


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų