Torentas "Egipto princas / The Prince of Egypt (1998) [WEBRip 1080p] Animacinis, Nuotykių, Drama" :: PiratuSala.lt

Egipto princas Originalus pavadinimas: The Prince of Egypt Žanras: Animacinis, Nuotykių, Drama Metai: 1998 Režisierius: Brenda Chapman, Steve Hickner, Simon Wells Vaidina: Val Kilmer, Ralph Fiennes, Michelle Pfeiffer, Sandra Bullock, Jeff Goldblum, Danny Glover, Patrick Stewart ir kt. Apie filmą: Vieno iš įspūdingesnių visų laikų animacinių filmų “Egipto princas” siužeto centre – biblinė jog...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Egipto princas / The Prince of Egypt (1998) [WEBRip 1080p] Animacinis, Nuotykių, Drama Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Egipto princas


Originalus pavadinimas: The Prince of Egypt
Žanras: Animacinis, Nuotykių, Drama
Metai: 1998

Režisierius: Brenda Chapman, Steve Hickner, Simon Wells
Vaidina: Val Kilmer, Ralph Fiennes, Michelle Pfeiffer, Sandra Bullock, Jeff Goldblum, Danny Glover, Patrick Stewart ir kt.

Apie filmą: Vieno iš įspūdingesnių visų laikų animacinių filmų “Egipto princas” siužeto centre – biblinė istorija apie pranašą Mozę. Tačiau nemanykite, jog tai – nuobodus Biblijoje aprašytų įvykių atpasakojimas.
Nieko panašaus! Tai romantiškas nuotykių ir stebuklų kupinas epas apie vergo sūnų Mozę, išaugusį galingojo faraono Seti rūmuose kartu su išdidžiuoju princu Ramziu, pamilusį nuostabiąją Tziporą, išlaisvinusį iš vergijos hebrajų tautą ir išvedusį ją į Pažadėtąją žemę… Tai nuostabi istorija, kuri nepaliks abejingų nei jaunųjų žiūrovų, nei suaugusiųjų.
Kuriant “Egipto princą” – pirmąjį garsiosios kompanijos “DreamWorks Pictures” animacinį filmą buvo naudojami naujausi tuo metu kompiuterinės technikos pasiekimai.
Ir ne veltui – senovės Egipto vaizdai tiesiog gniaužia kvapą. Animaciniai juostos personažai – toli gražu ne bedvasiai kompiuterio sukurti paveikslėliai. Stulbinančios filmo kūrėjų meistrystės ir fantazijos rezultatas – kiekvienas iš herojų apdovanotas individualiais bruožais, charakterio savybėmis, psichologijos niuansais.
“Egipto princo” personažus įgarsino kino įžymybės: Val’as Kilmer’is (Mozė), Sandra Bullock (Mozės sesuo Miriam), “anglas ligonis” Ralph’as Fiennes’as (Ramzis), iš populiariojo “Mirtino ginklo” pažįstamas Danny’is Glover’is (žynys Džetro), Michelle Pfeiffer (Tzipora), garsūs komikai Steve’as Martin’as (burtininkas Hotepas) ir Martin’as Short’as (burtininkas Hiujis), kino ir televizijos žvaigždė Patrick’as Stewart’as (faraonas Seti), garsi britų teatro ir kino aktorė Helen Mirren (karalienė) bei kitos garsenybės.
Filme skamba garsiojo Hans’o Zimmer’io (apdovanoto “Oskaru” už muziką animaciniam filmui “Liūtas karalius”) sukurta muzika ir originalios Stephen’o Schwartz’o (apdovanoto dviem “Oskarais”, jo muzikiniai kūriniai žinomi iš animacinių filmų “Pokahonta” ir “Kuprius iš Notrdamo”) dainos.
Tai nuostabi istorija, kuri nepaliks abejingų nei jaunųjų žiūrovų, nei suaugusiųjų.

Rusiškas aprašymas:
Эта история случилась на заре цивилизации в Древнем Египте. Стремительный и величавый Нил вынес на берег перед дворцом фараона корзину с младенцем. Могущественный правитель усыновил крошечного мальчика и дал ему имя Моисей. Шли годы… Моисей и его брат Рамзес росли вместе. Но придет день, когда один из братьев станет владыкой величайшей империи на земле, а другой — святым… Противоборство героев навсегда изменит их судьбы и историю человечества.

Angliškas aprašymas:
In ancient Egypt, Moses, the prince of Egypt, finds he is a Hebrew and that he was born a slave. After leaving Egypt and meeting Jethro. the high priest, and marrying Jethro's daughter, Tzporah, Moses must return to Egypt to free his people with the hands of God to lead him. The one problem is that his former brother, Ramses, is now the Pharaoh and won't give in to God's wonders. Now Moses will do anything, and that means ANYTHING to convince Ramses to let his people go.

IMDB

Įgarsinta: Lietuvių (profesionalus dvibalsis) - Aleksas Kazanavičius,
Jurga Pukenytė "SDI"/ [EN- Originalas] Русский профессиональный (полное дублированный)
Originali kalba: EN
Subtitrai:2xРусские, English

Kokybė: WEBRip 1080p
Video:Video format: AVC
Bit rate: 8042 kb/s
Maximum bit rate: 15.0 Mb/s
Width: 1920 pixels
Height: 1080 pixels
Frame rate: 23.976 (24000/1001) FPS
Bits/(Pixel*Frame): 0.162

Audio: Audio language: Lithuanian (AC3), Russian (AC3), English (E-AC3)
Audio format: AC3-[E-AC3]
Bit rate: 384 - 192 - 640 kb/s
Channel(s): 1 - 6 channels
Channel positions: Front: C
Channel positions: Front: L C R, Side: L R, LFE
Sampling rate: 48.0 KHz
Default: Yes (Lithuanian), No (Russian, English)
Forced: No


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų