Torentas "Galingasis 6 / Big Hero 6 (2014) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Komedija, Animacinis" :: PiratuSala.lt

Galingasis 6 Originalus pavadinimas: Big Hero 6 Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Komedija, Animacinis Metai: 2014 Režisierius: Don Hall, Chris Williams Vaidina: Scott Adsit, Ryan Potter, Daniel Henney, T.J. Miller, Jamie Chung, Damon Wayans Jr., Genesis Rodriguez, James Cromwell, Alan Tudyk, Maya Rudolph, Abraham Benrubi, Katie Lowes, Billy Bush Apie filmą: Pasaulis turi naujus superherojus! filmų...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Galingasis 6 / Big Hero 6 (2014) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Komedija, Animacinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Galingasis 6


Originalus pavadinimas: Big Hero 6
Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Komedija, Animacinis
Metai: 2014

Režisierius: Don Hall, Chris Williams
Vaidina: Scott Adsit, Ryan Potter, Daniel Henney, T.J. Miller, Jamie Chung, Damon Wayans Jr., Genesis Rodriguez, James Cromwell, Alan Tudyk, Maya Rudolph, Abraham Benrubi, Katie Lowes, Billy Bush

Apie filmą: Pasaulis turi naujus superherojus! Animacinių filmų kalvė „Disney Animation Studios“ ir populiarių filmukų „Ilgo plauko istorija“ bei „Ledo šalis“ kūrėjai pristato naujausią savo darbą – animacinį nuotykių filmą „Galingasis 6“.

San Fransokyo (išgalvotas San Francisko ir Tokijaus mišinys) mieste gyvenantis keturiolikmetis Hiro – jaunas, tačiau itin gabus šiuolaikinių technologjų genijus. Vieną dieną į jo rankas pakliūva... tikrų tikriausias pripučiamas robotas Beimaksas. Juokingai mielas pripučiamas padaras yra vyresniojo Hiro brolio kūrinys.

Beje, šis robotas – kitoks. Beimakso krūtinėje plaka mylinti ir užjaučianti širdis. Na ir kas kad ją vis reikia pakrauti elektros ernergija. Hiro ir Beimaksas tampa puikiais bičiuliais. Ir jie būtų gyvenę ilgai ir laimingai, niekuo nesirūpindami... Tačiau miestą užgriūva paslaptingo nusikaltėlio piktadarystės.

Kai pasaulio likimas pakibs ant plauko, o apsnūdę didmiesčio policininkai galvos tik apie spurgas, Hiro su Beimaksu suvienys jėgas ir stos į kovą prieš niekšybes. Prie neįprastos jų komandos prisidės ir keturi Hiro draugai – tokie pat pamišę technologijų genijai – Vasabis, Citrinukė, GoGo Tomago ir Fredas. Galingasis šešetas – sprogtamasis užtaisas visiems niekšeliams.

„Marvel“ komiksų įkvėptame filme šešių šiuolaikinių superherojų komandos ir geraširdžio pripučiamo roboto draugystė sujaudins net didžiausius kietaširdžius.

IMDB

Įgarsinta: LT (Dubliuotas) [EN- Originalas]
Originali kalba: EN
Subtitrai: English

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1032x432 (2.35:1), 23.976 fps, 1 580 Kbps (0.148 bit/pixel)
Audio: 1: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch (Lithuanian)
Audio: 2: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch (English)


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųmukas155 9
KomentarasParašė 2015-07-09 18:36
Piratų piratas


Naudinga: 0

Labai smagus, tikrai vertas dėmesio :thumbsup:

Redagavo mukas155 (2015-07-09 18:36)