Torentas "Gelbstint kalėdų senelį / Saving Santa (2013) [BRRip] Animacinis, Nuotykių" :: PiratuSala.lt

Gelbstint kalėdų senelį Originalus pavadinimas: Saving Santa Žanras: Animacinis / Nuotykių Metai: 2013 Režisierius: Leon Joosen, Aaron Seelman Vaidina: Newell Alexander, Noel Clarke, Joan Collins, Tim Conway, David Cowgill, Tim Curry, Holly Dorff, Moosie Drier Apie filmą: LT: Nuolankus tvarto elfas išsiaiškina, kad jis yra vienintelis elfas, galintis sustabdyti Šiaurės Ašigalio invaziją, – į...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Gelbstint kalėdų senelį / Saving Santa (2013) [BRRip] Animacinis, Nuotykių Kalėdinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Gelbstint kalėdų senelį


Originalus pavadinimas: Saving Santa
Žanras: Animacinis / Nuotykių
Metai: 2013

Režisierius: Leon Joosen, Aaron Seelman
Vaidina: Newell Alexander, Noel Clarke, Joan Collins, Tim Conway, David Cowgill, Tim Curry, Holly Dorff, Moosie Drier

Apie filmą: LT:
Nuolankus tvarto elfas išsiaiškina, kad jis yra vienintelis elfas, galintis sustabdyti Šiaurės Ašigalio invaziją, pasinaudodamas Senelio rogių paslaptimi – laiko gaubliu. Taip jis gali grįžti į praeitį ir išgelbėti Kalėdų Senelį... du kartus.

EN:
A lowly stable elf finds that he is the only one who can stop an invasion of the North Pole by using the secret of Santa's Sleigh, a TimeGlobe, to travel back in time to Save Santa - twice.


IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, daugiabalsis)
Originali kalba: EN

Kokybė: BRRip
Video: 720x416 (1.73:1), 23.976 fps, XviD build 47 ~2101 kbps avg, 0.29 bit/pixel
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~384 kbps


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų