Torentas "Gustavo nuotykiai (2014) [DVDRip] Animacinis, Šeimai" :: PiratuSala.lt

Originalus pavadinimas: Gustavo nuotykiai Žanras: Animacinis, Šeimai Metai: 2014 Režisierius: Augustinas Gricius, Vaidas Lekavicius Vaidina: Arūnas Sakalauskas, Remigius Sabulis, Andrius Zebrauskas,Aldona Vilutyte, Karina Krysko, Jurgita Ragutskaite, Kristupas Kavaliauskas, Marijonas Mikutavicius, Audrius Rakauskas, Zigmas Jablonskis ... Apie filmą: „Gustavo Nuotykiai'' - su TV laidos Taigi ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Gustavo nuotykiai (2014) [DVDRip] Animacinis, Šeimai

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCAOriginalus pavadinimas: Gustavo nuotykiai
Žanras: Animacinis, Šeimai
Metai: 2014

Režisierius: Augustinas Gricius, Vaidas Lekavicius
Vaidina: Arūnas Sakalauskas, Remigius Sabulis, Andrius Zebrauskas,Aldona Vilutyte, Karina Krysko, Jurgita Ragutskaite, Kristupas Kavaliauskas, Marijonas Mikutavicius, Audrius Rakauskas, Zigmas Jablonskis ...

Apie filmą:

„Gustavo Nuotykiai'' - su TV laidos „Gustavo Enciklopedija" autoriais sukurtas, pirmasis lietuviškas pilnametražis filmas, naudojant moderniausią kompiuterinę grafiką. Taigi mažųjų jau pamėgti herojai - specialusis korespondentas Gustavas ir profesorius Velykis Kalėdauskas, atkeliavo į didžiuosius kino ekranus, nuo kurių tikrai neatsiplėš ir didieji.

Filmas kviečia leistis į linksmą, ironišką bei įspūdingą gyvenimo kelionę, kurioje pažinsite pasaulį, patirsite fantastiškus nuotykius Žemėje, Vandenyno gelmėse ir netgi kosmoso platybėse.

Beje, ar kada nors pagalvojote, ką dabar veikia Baronas Miunhauzenas? Kur klajoja kapitonas Nemo? Arba kaip sekasi Roninzonui Kruzui? Šioje istorijoje būtinai susitiksite ir su jais, ir su kitais, visų mylimais personažais, kuriuos suvaidino garsios Lietuvos kino, teatro ir muzikos žvaigždės.

Be galo pozityvus filmas taps išskirtiniu reginiu ne tik vaikams, bet ir visai šeimai, o kupina įspūdžių ir atradimų dvasios, tautiškumo puoselėjimo, akcentuojant meilę tėvynei ir pagarbą jos istorijai kelionė, kurios metu puikiai pažįstami veikėjai padės pagrindiniams personažams į gimtąjį kraštą pargabenti istorinę LDK laikų, tautos relikviją, nepaliks abejingų!

Pasaulis yra kupinas paslapčių, o „Gustavo Nuotykiai" - apie tuos ir tiems, kurie nori jas atskleisti!

IMDB

Įgarsinta: LT (Orginalus)
Originali kalba: LT

Kokybė: DVDRip
Video: MPEG4, XviD, 720x404 (16/9), 25.000 fps, 2 527 Kbps, 0.348 bit/pixel
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 448 Kbps, CBR


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųTROJANAS
KomentarasParašė 2014-12-25 14:36Naudinga: 0

WTF ??? Be perstojo lagina .
 
aidzius 8
KomentarasParašė 2014-12-25 17:13
Super piratas


Naudinga: 0

Niekas cia nelagina,tiesiog ziurek per VLC leistuve
 
toommaasz
KomentarasParašė 2014-12-25 23:13Naudinga: 0

man taip pat per vlc niekas nelagino.
 
TROJANAS
KomentarasParašė 2014-12-26 16:06Naudinga: 0

As isirasau i isorini harda ir per telika ziuriu.