Torentas "Išvirkščias pasaulis / Inside Out (2015) [BDRip] Šeimai, Animacija, Komedija" :: PiratuSala.lt

Išvirkščias pasaulis Originalus pavadinimas: Inside Out Žanras: Šeimai, Animacija, Komedija Metai: 2015 Režisierius: Pete Docter, Peter Docter Vaidina: Diane Lane, Amy Poehler, Mindy Kaling, Laraine Newman, Bill Hader … Apie filmą: Brendimas kartais primena duobėtą kelią – būtent taip atrodo vienuolikmetei Riley Anderson, kurios tėtis gavo naują darbą ir iš jaukaus gimtojo miesto šeima į San...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Išvirkščias pasaulis / Inside Out (2015) [BDRip] Šeimai, Animacija, Komedija

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Išvirkščias pasaulis


Originalus pavadinimas: Inside Out
Žanras: Šeimai, Animacija, Komedija
Metai: 2015

Režisierius: Pete Docter, Peter Docter
Vaidina: Diane Lane, Amy Poehler, Mindy Kaling, Laraine Newman, Bill Hader …

Apie filmą: Brendimas kartais primena duobėtą kelią – būtent taip atrodo vienuolikmetei Riley Anderson, kurios tėtis gavo naują darbą ir iš jaukaus gimtojo miesto šeima persikelia į niekad nepailstantį San Francisko didmiestį.

Kaip ir visus žmones, Riley per gyvenimą lydi penkios emocijos: Laimė, Nelaimė, Baisulys, Pyktis ir Bjaurastis. Mieli ir spalvingi nuotaikų žmogučiai yra įsikūrę mergaitės galvoje – moderniame emocijų valdymo centre ir kasdien jai pataria sprendžiant kasdienes problemas mokykloje bei namie.

Persikrausčius į naują miestą, Riley emocijų būstinėje kyla sąmyšis – mergaitei nepatinka naujoji mokykla ir ją kankina senųjų draugų ilgesys. Nors Riley galvoje tūnanti Laimė kaip įmanydama stengiasi jai įpūsti pozityvių minčių, likusios emocijos nesutaria, kaip mergaitė turėtų priimti naująjį savo gyvenimą. Ar pavyks Laimei įkalbėti Nelaimę ir Baisulį padėti mergaitei į pasaulį pažvelgti šviesesnėmis spalvomis?

Itin lakios fantazijos kino režisierius ir „Oskaro“ laureatas Pete’as Docteris, žiūrovus supažindinęs su monstrų pasauliu filme „Monstrų biuras“ ir į dangų balionais pakėlęs namą filmuke „Aukštyn“, šįkart visus pakvies ten, kur dar nebuvo joks žmogus – į mažos mergaitės galvą!

Nuotaikinga animacinė komedija „Išvirkščias pasaulis“ – tai naujausias kompiuterinės animacijos šedevras, kurį prodiusavo „Pixar Animation Studios“, o išleido „Walt Disney Pictures“.

IMDB

Įgarsinta: LT (Dubliuotas) [EN- Originalas]
Originali kalba: EN
Subtitrai: English

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1024x576 (16:9), 23.976 fps, 1 972 Kbps (0.139 bit/pixel)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 2 ch
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 2 ch


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų