Torentas "Kalėdų giesmė / A Christmas Carol (2009) [BDRip] Šeimai, Animacija, Drama, Fantastinis" :: PiratuSala.lt

Kalėdų giesmė Originalus pavadinimas: A Christmas Carol Žanras: Šeimai, Animacija, Drama, Fantastinis Metai: 2009 Režisierius: Robert Zemeckis Vaidina: Jim Carrey, Steve Valentine, Daryl Sabara, Sage Ryan, Ryan Ochoa... Apie filmą: Senas niurzgalius ir šykštuolis Ebenyzeris Skrudžas gyvena be meilės. Jam niekas neįdomu, jo niekas nedžiugina, nestebina, nesuteikia džiaugsmo. Vienintelį nuolat...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Kalėdų giesmė / A Christmas Carol (2009) [BDRip] Šeimai, Animacija, Drama, Fantastinis Kalėdinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Kalėdų giesmė


Originalus pavadinimas: A Christmas Carol
Žanras: Šeimai, Animacija, Drama, Fantastinis
Metai: 2009

Režisierius: Robert Zemeckis
Vaidina: Jim Carrey, Steve Valentine, Daryl Sabara, Sage Ryan, Ryan Ochoa...

Apie filmą: Senas niurzgalius ir šykštuolis Ebenyzeris Skrudžas gyvena be meilės. Jam niekas neįdomu, jo niekas nedžiugina, nestebina, nesuteikia džiaugsmo. Vienintelį malonumą patiria nuolat varinėdamas savo ištikimą tarną.

Tačiau vieną stebuklingą naktį Skrudžo gyvenimas pasikeičia. Į nepakartojamą kelionę senąjį bambeklį pasiima trys šventų Kalėdų dvasios: Praeities, Dabarties ir Ateities Kalėdų. Dvasios jam aiškiai ir nedviprasmiškai parodo jo didžiuotis pagrindo nesuteikiančią praeitį, skaudžią dabarties pasaulio tiesą ir ateityje slypinčius pavojus, jei Skrudžas nepasistengs tapti geresniu žmogumi.

Artėjant šv. Kalėdoms, Skrudžas pagaliau supranta ir pats save, ir suranda atsakymą – kur vis tik slypi tikroji laimė.

IMDB

Įgarsinta: [LT- Prof., vienbalsis / T. Bandza] [EN- Originalas]
Originali kalba: EN

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1056x440 (2.40:1), 23.976 fps, 1 799 Kbps (0.161 bit/pixel)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps [LT]
Audio: DTS, 48.0 KHz, 6 ch, 1 510 Kbps [EN]


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų