Torentas "Koko / Coco (2017) [DVDScr] Animacinis, Nuotykių, Komedija" :: PiratuSala.lt

Koko Originalus pavadinimas: Coco Žanras: Animacinis, Nuotykių, Komedija Metai: 2017 Režisierius: Lee Unkrich, Adrian Molina(co-director) Vaidina: Anthony Gonzalez, Gael García Bernal, Benjamin Bratt, Alanna Ubach ... Apie filmą: Kartą per metus mūsų protėviai grįžta į mūsų pasaulį, kad dar kartą pamatytų savo šeimas ir draugus. Bet niekas niekada nebuvo aplankęs jų – mirusiųjų – pasaulio. į...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Koko / Coco (2017) [DVDScr] Animacinis, Nuotykių, Komedija

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Koko


Originalus pavadinimas: Coco
Žanras: Animacinis, Nuotykių, Komedija
Metai: 2017

Režisierius: Lee Unkrich, Adrian Molina(co-director)
Vaidina: Anthony Gonzalez, Gael García Bernal, Benjamin Bratt, Alanna Ubach ...

Apie filmą: Kartą per metus mūsų protėviai grįžta į mūsų pasaulį, kad dar kartą pamatytų savo šeimas ir draugus. Bet niekas niekada nebuvo aplankęs jų – mirusiųjų – pasaulio. Iki šiol.

Nepaisant griežto savo šeimos draudimo domėtis muzika, dvylikmetis Migelis negali atsispirti kerinčiai muzikos magijai.

Jis svajoja tapti garsiu muzikantu ir dainininku, kaip ir jo dievukas Ernesto de la Cruzas. Siekdamas bet kokia kaina įrodyti save talentą, Migelis drauge su šunimi Dante netikėtai patenka į paslaptingą vietą.

Pasirodo – tai mirusiųjų pasaulis, kuriame Migelis pagaliau išsiaiškins seną savo šeimos paslaptį, kodėl gi jų giminėje nuo seno muzika yra tapusi baisiausiu tabu.

Mes visi esame dalis to, kas buvo prieš mus. Jaudinati animacinė muzikinė nuotykių istorija „Koko“ pasakoja apie gyvenimą ir mirtį, šeimą ir tuos šeimos narius, kurių mes jau nepamename, bet visi jie yra mūsų giminės dalis.

Ypatingai vaizding gražią muzikinę pasaką pristato režisierių duetas „Oskaro“ laureatas Lee Unkrichas („Žaislų istorija 3“, „Žuviukas Nemo“, „Monstrų biuras“) ir Adrian Molina. Animaciniams personažams savo balsus „paskolino“ aktoriai Gaelis García Bernalis, Anthony Gonzalezas, Benjaminas Brattas, Sofia Espinosa, Selena Luna ir kiti.

IMDB ➨ N.A.

Įgarsinta: Lietuvių (Dubliuotas) + EN - (Orginalas)

Kokybė: DVDScr
Video: XviD, 720x304 (2,35:1), 30,000 kps, 1 992 kb/s
Audio: AC-3, 48,0 kHz, 2 kanalai, 192 kb/s Lietuvių
Audio: AC-3, 48,0 kHz, 2 kanalai, 256 kb/s Anglų


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųGiedrius43
KomentarasParašė 2018-01-10 07:03Naudinga: +2

oho, nieko sau operatyvumas. Ačiū
 
Coba
KomentarasParašė 2018-01-10 20:54Naudinga: +1

Kino teatre žiūrėjau, man asmeniškai patiko, gal netgi labai :whistle: :whistle: :whistle:
 
musulmonas4
KomentarasParašė 2018-01-10 21:09Naudinga: 0

O kodel neparasyta kad kokybe is kino sales? Parsisiunciau ir laba diena... :-/