Torentas "Krudžiai / The Croods (2013) [BDRip] Komedija, Nuotykių, Animacinis" :: PiratuSala.lt

Krudžiai Originalus pavadinimas: The Croods Žanras: Komedija, Nuotykių, Animacinis Metai: 2013 Režisierius: Kirk De Micco, Chris Sanders Vaidina: Nicolas Cage, Ryan Reynolds, Emma Stone, Catherine Keener, Clark Duke, Cloris Leachma Filmą lietuviškai įgarsino: Gajus – Mantas Jankavičius Grugas – Algis Ramanauskas-Greitai Ipė – Jurgita Jurkutė Tunikas – Ramūnas Cicėnas Baba – Elvyra Uga – – – ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Krudžiai / The Croods (2013) [BDRip] Komedija, Nuotykių, Animacinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Krudžiai


Originalus pavadinimas: The Croods
Žanras: Komedija, Nuotykių, Animacinis
Metai: 2013

Režisierius: Kirk De Micco, Chris Sanders
Vaidina: Nicolas Cage, Ryan Reynolds, Emma Stone, Catherine Keener, Clark Duke, Cloris Leachma

Filmą lietuviškai įgarsino: Gajus – Mantas Jankavičius

Grugas – Algis Ramanauskas-Greitai

Ipė – Jurgita Jurkutė

Tunikas – Ramūnas Cicėnas

Baba – Elvyra Žebertavičiūtė

Uga – Daiva Tamošiūnaite-Budrė

Sendė – Veronika Šiekštelytė

Diržius – Gintaras Gudas

Apie filmą: Akmens amžiuje gyvena darni Krudžių šeimyna. Dienomis vyrai gaudo mamutus, moterys užsiima namų ruoša, o vakarais, susibūrę draugėn, visi klausosi tėčio Grugo pasakojimų.

Kad ir kas nutiktų, urvinių žmonių šeima tvirtai laikosi taisyklės – norėdamas išgyventi privalai niekuomet nepalikti savo gimtojo urvo. „Mano urvas – mano tvirtovė“ – įsitikinęs šeimos galva.

Tačiau jo dukra Ipė mano kitaip – ją traukia nepažįstamas pasaulis. Tarsi išgirdusi Ipės mintis, gamta iškrečia pokštą: netikėtas žemės drebėjimas sugriauna gimtąją šeimos olą.

Be pastogės likę Krudžiai palieka savo gimtąją vietovę, ir ryžtasi ieškoti naujų namų... Štai čia prasidėjo tikras išbandymas visiems iki tol tylumoje ir harmonijoje gyvenusiems Žemės padarams...

„Krudžiai“ – naujausia kino studijos „DreamWorks“ animacinė komedija. Jie sukūrė filmus „Šrekas“, „Madagaskaras“, „Kung Fu panda“, „Visa tiesa apie ryklį“, o dabar supažindina su priešistorine šeimynėle – Krudžiais. Visa tiesa apie urvinius žmones ir jų nuotykius spalvingame priešistoriniame pasaulyje!

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., daugiabalsis)

Originali kalba: EN

Kokybė: BDRip
Video: 720x304 23.976fps 1715kbps
Audio: Dolby AC3 48000Hz 6ch 448kbps
Audio: Dolby AC3 48000Hz 6ch 384kbps [Audio 2]


Filmo pristatymas:

Youtube


Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų(nežinomas)
KomentarasParašė 2014-01-30 14:16Naudinga: 0

Multikas tikrai geras-vertas būti kolekcijoje.

Padėka įdėjusiam :-)

Redagavo (nežinomas) (2014-01-30 14:17)