Torentas "Kumba / Khumba (2013) [BDRip] Animacinis, Nuotykių, Šeimai" :: PiratuSala.lt

Kumba Originalus pavadinimas: Khumba Žanras: Animacinis, Nuotykių, Šeimai Metai: 2013 Režisierius: Režisierius: Vaidina: Jake T. Austin, Steve Buscemi, Loretta Devine, Laurence Fishburne, Richard E. Grant, Anika Noni Rose ir kt. Apie filmą: Giliai Afrikos širdyje įsiterpusioje smėlėtoje savanoje, šalia uolėtų kalnų šlaitų, knibžda galybė mieliausių ir keisčiausių gyvūnų. „Zambezijos“ kūrėjai...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Kumba / Khumba (2013) [BDRip] Animacinis, Nuotykių, Šeimai Bronzinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Kumba


Originalus pavadinimas: Khumba
Žanras: Animacinis, Nuotykių, Šeimai
Metai: 2013

Režisierius: Režisierius:
Vaidina: Jake T. Austin, Steve Buscemi, Loretta Devine, Laurence Fishburne, Richard E. Grant, Anika Noni Rose ir kt.

Apie filmą: Giliai Afrikos širdyje įsiterpusioje smėlėtoje savanoje, šalia uolėtų kalnų šlaitų, knibžda galybė mieliausių ir keisčiausių gyvūnų. „Zambezijos“ kūrėjai iš karščiausio žemyno į Lietuvą siunčia smagiausią šios vasaros nuotykį – visai šeimai skirtą animaciją „Kumba“.
Kalno papėdėje saugiai įsikūrusioje zebrų kaimenėje, linksmai ir nerūpestingai leidžiančioje savo dienas, gimsta išskirtinis mažylis. Kumba toks pats šoklus, vikrus bei greitas kaip ir kiti zebriukai, bet savo išvaizda skiriasi nuo visų: jo galva ir kaklas dryžuoti, tačiau kūnas vienspalvis.
Prietaringi zebrai labai greitai susieja keisto zebriuko gimimą su blogą lemiančiu ženklu. Prasidėjus kankinančiai sausrai pašaipas keičia kaltinimai, kol galų gale Kumba pasitraukia iš savo būrio. Trokšdamas būti toks, kaip visi, jis ryžtasi susigrąžinti savo dryželius. Pasak legendos, pirmieji zebrai savo dryžius gavo tuomet, kai išsimaudė paslaptingose versmėse Karų dykumos glūdumoje. Gavęs iš vabzdžio maldininko žemėlapį, turintį jį nuvesti prie stebuklingos vandens daubos, atstumtasis zebriukas leidžiasi į pavojingą kelionę.
Kumba kitoks nei visi zebrai, tačiau nauji jo kelionės draugai, ne mažiau išskirtiniai. Siekti tikslo jam padeda motiniškai rūpestinga individualistė antilopė gnu, vardu Mama V ir Bredlis – artistiškas spalvingo charakterio strutis. Pagalbos šaunioji trijulė susilaukia ir iš galybės savanos keistuolių, kurie padeda išsisukti nuo jų pėdomis nuolat sekančio grėsmingo leopardo Fengo.
Po kupinos išbandymų kelionės Kumba galų gale supranta, kad būti tokiu pat kaip ir visi nėra pats reikšmingiausias dalykas pasaulyje. Daug svarbiau išlikti savimi ir mokėti tuo džiaugtis, o išoriniai trūkumai tik padaro mus išskirtiniais ir netrukdo nei draugystei, nei džiaugsmui.
Animacinis filmas „Kumba“ Afrikos garsus, spalvas ir laukinę gamtą supina į vieną egzotišką fantazijų šalį.

IMDB

Kalba #1: Lietuvių (profesionalus dubliuotas) - "DVD"
Kalba #2: Lietuvių (profesionalus vienbalsis) - Jurgis Damaševičius "SDI"
Kalba #3: Русский профессиональный (полное дублированный) - Лицензия
Kalba #4: English (original)

Kokybė: BDRip 1080p
Video: AVC Bit : 6250 kb/s : 1920 x 796 : 23.976 FPS
Audio: 2xLithuanian, Russian, English Audio format: AC3 Bit rate: 448 - 448 - 448 - 640 Kbps Channel(s) : 6 channels Channel positions: Front: L C R, Side: L R, LFE Sampling rate: 44.1 - 48.0 KHz Default: Yes (Lithuanian), No (Lithuanian, Russian, English)


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų