Torentas "Kung Fu Panda 3 (2016) [BDRip ] Animacinis, Nuotykių, Veiksmo (Kovinis)" :: PiratuSala.lt

Kung Fu Panda 3 Originalus pavadinimas: Kung Fu Panda 3 Žanras: Animacinis / Nuotykių / Veiksmo (Kovinis) Metai: 2016 Režisierius: Alessandro Carloni, Jennifer Yuh Nelson Vaidina: ack Black, Bryan Cranston, Dustin Hoffman, Angelina Jolie, J.K. Simmons, Jackie Chan, Seth Rogen, Lucy Liu, David Cross, Kate Hudson, James Hong, Randall Duk Kim, Liam Knight Apie filmą: Kadaise nerangi ir tingi, –...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Kung Fu Panda 3 (2016) [BDRip ] Animacinis, Nuotykių, Veiksmo (Kovinis)

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Kung Fu Panda 3


Originalus pavadinimas: Kung Fu Panda 3
Žanras: Animacinis / Nuotykių / Veiksmo (Kovinis)
Metai: 2016

Režisierius: Alessandro Carloni, Jennifer Yuh Nelson
Vaidina: ack Black, Bryan Cranston, Dustin Hoffman, Angelina Jolie, J.K. Simmons, Jackie Chan, Seth Rogen, Lucy Liu, David Cross, Kate Hudson, James Hong, Randall Duk Kim, Liam Knight

Apie filmą: Kadaise nerangi ir tingi, šiandien Panda Po – tikras kung-fu meistras.

Po ir toliau uoliai treniruojasi ir sunkiai dirba, kad būtų dar vikresnis, drąsesnis ir stipresnis, tačiau iššūkis, kuris jo laukia šįkart – pranoks viską!

Viena dieną, įprastą ir ramų pandos Po gyvenimą aukštyn kojomis apverčia netikėtai jo kieme pasirodęs niekad nematytas tikrasis – biologinis – Po tėtis. Pagaliau susitikę jiedu leidžiasi aplankyti kadaise prarastų namų.

Gimtinėje išties smagu, tačiau Po nesijaučia esąs savo vietoje – jam trūksta draugų ir įprastos kasdienybės, bet grįžti atgal ir palikti po šitiek metų atsiradusį tėtį – prasta mintis...

Gal Po taip ir būtų likęs pandų rojuje, jei ne blogiukas Kajus. Šis niekšelis pasiryžęs sunaikinti visus Kinijos kung-fu meistrus, taip pat ir Po draugus. Tai sužinojęs jis labai sunerimsta ir imasi veiksmų. Po planas – išmokyti rojaus pandas kung-fu meistrystės ir kartu sutriuškinti piktą priešą. Ar jam pavys įtikinti tingiąsias pandas pakelti savo letenėles dėl Po draugų?
Angliškas:
Continuing his "legendary adventures of awesomeness", Po must face two hugely epic, but different threats: one supernatural and the other a little closer to his home.

IMDB

Įgarsinta: Lietuvių (Dubliuotas)
Originali kalba: EN

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1040x442 (2.35:1), 23.976 fps, 2 800 Kbps (0.254 bit/pixel)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 448 Kbps, CBR (Lithuanian) || #2: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps, CBR (Russian) || #3: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 448 Kbps, CBR (English)


Filmo pristatymas:

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų