Torentas "Ledo šalis / Frozen (2013) [BDRip] animacinis, šeimai" :: PiratuSala.lt

Ledo šalis Originalus pavadinimas: Frozen Žanras: animacinis, šeimai Metai: 2013 Režisierius: Chris Buck, Jennifer Lee Apie filmą: Arendelo šalyje vyrauja amžina žiema, o jos gyventojai jau nebe prisimena, kada veidą glostė šilti saulės spinduliai. Tačiau sniegas šią šalį dengia ne šiaip sau. Tai merginos vardu Elsa burtai - kadaise nuostabią karalystę, pavertė balta dykyne. Tačiau drąsuolė ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Ledo šalis / Frozen (2013) [BDRip] animacinis, šeimai

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Ledo šalis


Originalus pavadinimas: Frozen
Žanras: animacinis, šeimai
Metai: 2013

Režisierius: Chris Buck, Jennifer Lee

Apie filmą: Arendelo šalyje vyrauja amžina žiema, o jos gyventojai jau nebe prisimena, kada veidą glostė šilti saulės spinduliai. Tačiau sniegas šią šalį dengia ne šiaip sau. Tai merginos vardu Elsa burtai - kadaise nuostabią karalystę, pavertė balta dykyne.

Tačiau drąsuolė Elsos sesuo Ana ryžtasi stoti seseriai skersai kelio ir kartu su netašytu kalniečiu Kristofu, bei šmaikščiu (be)smegeniu Olafu sugrąžinti karštą vasaros saulę. Bet tam jiems teks susidurti su žvarbios žiemos speigais, mistiniais troliais ir kitokio plauko stebuklingais padarais.

IMDB

Įgarsinta: LT- profesionalus daugiabalsis dubliažas iš DVD
Originali kalba: EN

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1024x464 (2.2:1), 23.976 fps, 2 295 Kbps (0.201 bit/pixel)
Audio: 1: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps, CBR (Lithuanian)
Audio: 2: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps, CBR (English)


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųmukas155 9
KomentarasParašė 2014-04-03 13:29
Piratų piratas


Naudinga: +1

Puikus animacinis filmas visai seimai :-)