Torentas "Legendos susivienija / Rise of the Guardians (2012) [BDRip] Animacinis, Nuotykių, Šeimai" :: PiratuSala.lt

Legendos susivienija Originalus pavadinimas: Rise of the Guardians Žanras: Animacinis, Nuotykių, Šeimai Metai: 2012 Režisierius: Peter Ramsey Vaidina: Jude Law, Alec Baldwin, Isla Fisher, Hugh Jackman, Chris Pine, Dakota Goyo Apie filmą: Senelis šaltis, Velykų zuikis, Dantukų fėja, Smėlius ir Džekas Frostas – pasakų personažai ir geriausi vaikų draugai. Jie auga kartu su vaikais, su jais ir ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Legendos susivienija / Rise of the Guardians (2012) [BDRip] Animacinis, Nuotykių, Šeimai

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Legendos susivienija


Originalus pavadinimas: Rise of the Guardians
Žanras: Animacinis, Nuotykių, Šeimai
Metai: 2012

Režisierius: Peter Ramsey
Vaidina: Jude Law, Alec Baldwin, Isla Fisher, Hugh Jackman, Chris Pine, Dakota Goyo

Apie filmą: Senelis šaltis, Velykų zuikis, Dantukų fėja, Smėlius ir Džekas Frostas – pasakų personažai ir geriausi vaikų draugai. Jie auga kartu su vaikais, su jais žaidžia, valgo ir miega.. Suteikia jiems pačias gražiausias svajones, tikėjimą stebuklais ir gerais darbais.

Visi jie kadaise prisiekė saugoti vaikų svajų pasaulį nuo blogio jėgų. Nuo tos dienos tokie skirtingi, tačiau bendrą tikslą turintys Sergėtojai nenuilstamai vykdo savo pareigą ir neša mažiesiems viltį, stebuklus ir džiaugsmą.

Tačiau net ir pačius gražiausius pasaulius kartais užpuola piktos jėgos. Taip atsitiko ir šįkart.. Todėl Sergėtojai suvienija jėgas bandydami nugalėti ties pasakų pasauliu pakibusią grėsmę. Tačiau niekas nežino, ar susivieniję legendos pajėgs atremti blogio smūgį ir užtikrinti mažųjų ramybę..

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., daugiabalsis)
Originali kalba: EN

Kokybė: BDRip
Video: 704x400 (1.76:1), 23.976 fps, XviD build 65 ~1743 kbps avg, 0.26 bit/pixel
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~384 kbps


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųMEGAMETAL
KomentarasParašė 2013-04-03 15:38Naudinga: 0

Šitas buvo geras. Prasmingas. Juokingas. Dar ir IMDB neblogas. 8/10 :-)