Torentas "Lego Betmenas. Filmas / The Lego Batman Movie (2017) [WEB-DL] Animacinis, Veiksmo, Nuotykių" :: PiratuSala.lt

Lego Betmenas. Filmas Originalus pavadinimas: The Lego Batman Movie Žanras: Animacinis, Veiksmo, Nuotykių Metai: 2017 Režisierius: Chris McKay Vaidina: Jenny Slate, Will Arnett, Ralph Fiennes, Zach Galifianakis ... Apie filmą: Nepaisant savito humoro (o iš tiesų – būtent dėl jo), „Lego filmas“ sulaukė triuškinančios sėkmės visame pasaulyje. Iš daugybės jo herojų atskiras filmas buvo ne kam o...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Lego Betmenas. Filmas / The Lego Batman Movie (2017) [WEB-DL] Animacinis, Veiksmo, Nuotykių

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Lego Betmenas. Filmas

Originalus pavadinimas: The Lego Batman Movie
Žanras: Animacinis, Veiksmo, Nuotykių
Metai: 2017

Režisierius: Chris McKay
Vaidina: Jenny Slate, Will Arnett, Ralph Fiennes, Zach Galifianakis ...

Apie filmą: Nepaisant savito humoro (o iš tiesų – būtent dėl jo), „Lego filmas“ sulaukė triuškinančios sėkmės visame pasaulyje. Iš daugybės jo herojų atskiras filmas buvo paskirtas ne kam kitam, o niūriajam kovotojui su blogiukais – Betmenui.

Gothame bręsta nelinksmos permainos. Miesto tvarkai ir ramybei ima grasinti piktasis Juokdarys. Šįkart, norėdamas nugalėti blogį, Betmenas bus priverstas atsisakyti savo nuolatinės strategijos (dirbti vienam) ir pasistengti pakeisti įpročius. Kitaip tariant – dirbti komandoje su kitais herojais (ir ne tik). Aišku, senų įpročių atsisakyti nėra lengva, tad Betmeno laukia daugybė nesusipratimų ir nepatogių situacijų, bendraujant su aplinkiniais. Na, bet gal tai – tik į gera? Juk net ir niūriausi kovotojai už teisybę bent kartais gali nusišypsoti, ar ne?

IMDB

Įgarsinta: Lietuvių dubliuotas (iš kino salės)

Kokybė: WEB-DL 1080p
Video: AVC, 1912x792 (2,40:1), 23,976 (23976/1000) kps, 4 478 kb/s
Audio: Lietuvių dubliuotas AAC 2 kanalai, 48,0 KHz
Audio: Anglų AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 384 kb/s
Subtitrai: Lietuvių UTF-8, Default: Yes

Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų