Torentas "Linksmosios pėdutės 2 / Happy Feet 2 (2011) [BDRip] Animacinis, Komedija, Visai Šeimai" :: PiratuSala.lt

Linksmosios pėdutės 2 Originalus pavadinimas: Happy Feet 2 Žanras: Animacinis, Komedija, Visai Šeimai Metai: 2011 Režisierius: George Miller Vaidina: Elijah Wood, Pink, Elizabeth Daily, Sofa Vergara, Robin Williams … Apie filmą: 2006 m. Lietuvos kino ledyne iščiuožęs šaunus pingviniškas animacinis miuziklas "Linksmosios pėdutės" sulaukė 37,5 tūkst. žiūrovų ir 3 metus išlaikė filmo ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Linksmosios pėdutės 2 / Happy Feet 2 (2011) [BDRip] Animacinis, Komedija, Visai Šeimai

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Linksmosios pėdutės 2


Originalus pavadinimas: Happy Feet 2
Žanras: Animacinis, Komedija, Visai Šeimai
Metai: 2011

Režisierius: George Miller
Vaidina: Elijah Wood, Pink, Elizabeth Daily, Sofa Vergara, Robin Williams …

Apie filmą: 2006 m. Lietuvos kino ledyne iščiuožęs šaunus pingviniškas animacinis miuziklas "Linksmosios pėdutės" sulaukė 37,5 tūkst. žiūrovų ir 3 metus išlaikė lankomiausio lietuviškai neįgarsinto šeimyninio filmo titulą. Tačiau ilgai lauktosios „Linksmosios pėdutės 2“ gros pilnu arsenalu – tautiniu dubliažu (lietuviškai aranžuojamos net didžioji dauguma filme skambančių dainų) ir 3D erdviniu vaizdu.

Šokio virtuozas Niurzga nusiminęs – jo mažyliui sūnui Erikui nesiseka šokių pamokos. Neapsikentęs, jog visvien yra verčiamas šokti, Erikas pabėga iš pingvinų slėnio. Klaidžiodamas spindinčiomis Antarktidos platybėmis jis netikėtai sutinka Visagalį Sveną – pingviną, galintį skraidyti! Svenas akimirksniu tampa naujuoju Eriko dievuku, su kuriuo konkuruoti Niurzga, atrodo, neturi jokių šansų.

Tačiau netikėtai pingvinų tautą ištinka didžiulė nelaimė – milžiniški sniego ir ledo luitai užkerta pingvinams kelią prie jūros, jų maisto šaltinio. Supratęs, kad vien savo jėgomis pingvinams išsilaisvinti nepavyks, Niurzga bendram tikslui suvienija pingvinus ir pačius įvairiausius greta jų gyvenančius kaimynus – nuo mažųjų vėžiagyvių iki gigantiškųjų jūros dramblių!

Filmo originale dainininkės Pink atliktas dainas lietuviškai perdainavo viena perspektyviausių Lietuvos atlikėjų Daiva Starinskaitė, šiuo metu kurianti ir gyvenanti Londone.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., daugiabalsis)
Originali kalba: EN

Kokybė: BDRip
Trukmė: 100 min
Video: 720x304 (2.37:1), 23.976 fps, XviD build 50 ~1993 kbps avg, 0.38 bit/pixel
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~448.00 kbps avg
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~384.00 kbps avg


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųrimasps
KomentarasParašė 2013-08-30 22:00Naudinga: 0

vaikam ziauriai patiko labai aciu