Torentas "Mano mažasis ponis. Filmas / My Little Pony: The Movie (2017) [BDRip] Animacinis, Nuotykių, Komedija" :: PiratuSala.lt

Mano mažasis ponis. Filmas Originalus pavadinimas: My Little Pony: The Movie Žanras: Animacinis, Nuotykių, Komedija Metai: 2017 Režisierius: Jayson Thiessen Vaidina: Uzo Aduba, Ashleigh Ball, Adam Bengis, Emily Blunt ... Apie filmą: Ponių šalies draugystės princesė Žėrutė kartu su penkiomis ištikimosiomis draugėmis Obuoliuke, Vaivorykšte, Rausvute, Skraiduke ir Deimantuke laimingos gyvena jų...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...

Mano mažasis ponis. Filmas / My Little Pony: The Movie (2017) [BDRip] Animacinis, Nuotykių, Komedija

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA

Mano mažasis ponis. Filmas

Originalus pavadinimas: My Little Pony: The Movie
Žanras: Animacinis, Nuotykių, Komedija
Metai: 2017

Režisierius: Jayson Thiessen
Vaidina: Uzo Aduba, Ashleigh Ball, Adam Bengis, Emily Blunt ...

Apie filmą: Ponių šalies draugystės princesė Žėrutė kartu su penkiomis ištikimosiomis draugėmis Obuoliuke, Vaivorykšte, Rausvute, Skraiduke ir Deimantuke laimingos gyvena savo karalystėje. Kol vieną dieną jų džiaugsmą, draugystę ir žaidimus pertraukia paslaptingas juodas debesis, pakibęs virš Ponių miesto. Netrukus paaiškėja, kad piktasis Karalius Uraganas ir jo padėjėja, grėsminga vienaragė nulaužtu ragu Šešėlė kėsinasi užimti laimingąjį Ponių miestą.

Žėrutė su draugėmis pasiryžta išgelbėti gimtąjį miestą ir išsiruošia toli už Ponių šalies ribų. Į kelionę, kurioje jų laukia daugybė nuotykių, iššūkių, išbandymų ir naujų draugų. Poniukių pasiryžimas, užsispyrimas ir už visus išbandymus stipresnė draugystė nugalės visas kliūtis ir suras paslaptingą ginklą, padėsiantį nugalėti Karalių Uraganą.

IMDB

Įgarsinta: LT (Dubliuotas) + EN (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1084x454 (2.35:1), 23.976 fps, 1 744 Kbps (0.148 bit/pixel)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch ~ 144 kbps (Lithuanian)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch ~ 208 kbps (English)
Subtitrai: Anglų

Filmo pristatymas:

Youtube

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų