Torentas "Mano mažasis ponis / My Little Pony: Friendship is Magic *S05* (2015) [PDTV] Animacinis, Komedija, Šeimai" :: PiratuSala.lt

Mano mažasis ponis Žanras: Animacinis, Komedija, Šeimai Metai: 2015 Sezonas-Serijos: *S05 Complete* Režisierius: Jayson Thiessen, Jim Miller, James Wootton, Denny Lu, Tim Stuby, Mike Myhre Vaidina: Ashleigh Ball, Tabitha St. Germain, Andrea Libman, Tara Strong ... Aprašymas: Tai spalvingos, ryškios, pozityvios, šiltos mažųjų žiūrovų dievinamų herojų – ponių draugystės istorijos. Vaivorykštės...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...

Mano mažasis ponis / My Little Pony: Friendship is Magic *S05* (2015) [PDTV] Animacinis, Komedija, Šeimai Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA

Mano mažasis ponis

Žanras: Animacinis, Komedija, Šeimai
Metai: 2015

Sezonas-Serijos: *S05 Complete*

Režisierius: Jayson Thiessen, Jim Miller, James Wootton, Denny Lu, Tim Stuby, Mike Myhre
Vaidina: Ashleigh Ball, Tabitha St. Germain, Andrea Libman, Tara Strong ...

Aprašymas: Tai spalvingos, ryškios, pozityvios, šiltos mažųjų žiūrovų dievinamų herojų – ponių draugystės istorijos. Vaivorykštės spalvomis akį traukiantys poniai pasižymi išskirtinėmis savybėmis, individualiais charakteriais, mėgsta diskutuoti ir mokosi priimti sprendimus. Jie puoselėja gražiausias vertybes, o savo magiškoje pasakų šalyje neria į neįtikėčiausius nuotykius ir išbandymus, todėl jais žavisi ne tik mergaitės, bet ir berniukai. Nors be galo mielas, šis animacinis filmukas nėra pernelyg sentimentalus. Pateiktas su puikiu humoru.

IMDB

Kalba: LT (Prof., vienbalsis - Laima Štrimaitytė, SDI)
Kokybė: PDTV
Video: AVC : 1 355 Kbps : 720x576 : 23.419 fps
Audio: MPEG : 192 Kbps : 2 channels : 48.0 KHz

Animacijos pristatymas:

Youtube

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų