Torentas "Nerealieji / The Incredibles (2004) [DVDRip] Komedija, Nuotykiai, Veiksmas, Šeimai" :: PiratuSala.lt

Nerealieji Originalus pavadinimas: The Incredibles Žanras: Komedija, Nuotykiai, Veiksmas, Šeimai Metai: 2004 Režisierius: Brad Bird Vaidina: Craig T. Nelson, Holly Hunter, Samuel L. Jackson, Jason Lee, Dominique Louis … Apie filmą: Vieno didelio JAV miesto priemiesčio rajone gyvena keista šeimynėlė. Niekas net neįtaria, kad jų kaimynai yra buvę superdidvyriai. Dabar jie turi užslaptintus ir ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Nerealieji / The Incredibles (2004) [DVDRip] Komedija, Nuotykiai, Veiksmas, Šeimai

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Nerealieji


Originalus pavadinimas: The Incredibles
Žanras: Komedija, Nuotykiai, Veiksmas, Šeimai
Metai: 2004

Režisierius: Brad Bird
Vaidina: Craig T. Nelson, Holly Hunter, Samuel L. Jackson, Jason Lee, Dominique Louis …

Apie filmą: Vieno didelio JAV miesto priemiesčio rajone gyvena keista šeimynėlė. Niekas net neįtaria, kad jų kaimynai yra buvę superdidvyriai. Dabar jie turi užslaptintus vardus, gyvena ramiai ir dirba įprastus darbus.

Kai JAV vyriausybė paprašo pagalbos kovojant su išradingu niekšu, tai Bobas Paras nusprendžia prisiminti senuosius laikus ir dar kartą tapti ponu Neįtikinamuoju.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., daugiabalsis)
Originali kalba: EN

Kokybė: DVDRip
Video: Xvid 608x256 25fps [Stream 00]
Audio: MP3 48000Hz stereo 130kbps


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų