Torentas "Oi, laivas dingo! / Ooops! Noah is Gone... (2015) [BDRip] Animacinis, Nuotykiai, Komedija" :: PiratuSala.lt

Oi, laivas dingo! Originalus pavadinimas: Ooops! Noah is Gone... Žanras: Animacinis, Nuotykiai, Komedija Metai: 2015 Režisierius: Toby Genkel, Sean McCormack Vaidina: Dermot Magennis, Callum Maloney, Tara Flynn, Ava Connolly, Paul Tylak, Alan Stanford, Aileen Mythen, Franciska Friede Apie filmą: Visai neseniai pasaulis susikaupęs stebėjo dramatišką ir rūstų epą „Nojaus laivas“. Atėjo laikas ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Oi, laivas dingo! / Ooops! Noah is Gone... (2015) [BDRip] Animacinis, Nuotykiai, Komedija

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Oi, laivas dingo!


Originalus pavadinimas: Ooops! Noah is Gone...
Žanras: Animacinis, Nuotykiai, Komedija
Metai: 2015

Režisierius: Toby Genkel, Sean McCormack
Vaidina: Dermot Magennis, Callum Maloney, Tara Flynn, Ava Connolly, Paul Tylak, Alan Stanford, Aileen Mythen, Franciska Friede

Apie filmą: Visai neseniai pasaulis susikaupęs stebėjo dramatišką ir rūstų epą „Nojaus laivas“. Atėjo laikas šią mitologinę istoriją išnarstyti gerokai smagesniu kampu. Dubliuota animacija visai šeimai „Oi, laivas dingo!“ („Ooops! Noah is Gone…“) tarp 50 tūkstančių gyvūnų Nojaus laive patupdė du nematytus didnosius. Kas iš to gavosi, sužinosite jau šį rudenį.

Nuolat keliaujantys, pūkuoti ir spalvingi sausumos žvėreliai kailianosiai (beveik kaip pimpačkiukai, tik tauresnės prigimties), lyginant su kitais gyvūnais, atrodo keistai. Jie negali pasigirti nei ypatingais sugebėjimais, nei naudingumu. Nebent tuo, kad yra nepaprastai mieli, geraširdžiai ir draugiški kailiniuočiai.

Kailianosiai Deivas ir jo sūnelis Finis nuo artėjančio potvynio ruošiasi išsigelbėti Arkoje. Tačiau ne visiems gyvūnams joje užtenka vietos. Dėl savo išskirtinumo (o gal todėl, kad išgąsdinti paleidžia spalvotą, tirštą ir toli gražu nekvepiantį dūmų debesėlį) kailianosiai į pakviestųjų sąrašą nepatenka. Siekdami išgelbėti savo įvairiaspalvius kailiukus Deivas ir Finis apsimeta grimpais, karingais ir aršiais, į lapes panašiais, keturkojais. Nors jiems ir pavyksta patekti į Arką, tarp tikrųjų grimpų ir kailianosių dėl vietos laive iškart kyla aštri nesantaika. Maža to, šios kovos įkarštyje Finis ir jaunoji grimpė Lėja atsitiktinai iškrenta iš Arkos.

Dabar jų tėvai susirūpinę tik tuo, kaip rasti savo vaikus. Tuo metu Finis ir Lėja leidžiasi į nuotykių ir pavojų kupiną kelionę, kurioje sutinka daugiau į laivą nepatekusių gyvūnų: apmaurojusį pelkinį banginį ir jo bičiulį, pūkuotą, ryškiaspalvį aštunkojį. Šį marga komanda patraukia ieškoti išsigelbėjimo nuo vis labiau kylančio vandens. Keliaudami keistieji gyvūnai patiria galybę nuotykių, tampa neišskiriamais draugais ir atranda tikrąją savo prigimtį, kuriai nebaisus joks tvanas.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., daugiabalsis)
Originali kalba: EN

Kokybė: BDRip
Video: 1 156 x 624 pixels px (16:9), 24.000 fps
Audio: AC-3 at 128 Kbps 2 channels, 48.0 KHz


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų