Torentas "One Punch Man (2015) [BDRip 720p] Veiksmas, Komedija, Parodija, Super Galios" :: PiratuSala.lt

Originalus pavadinimas: One Punch Man Žanras: Veiksmas, Komedija, Parodija, Super Galios Metai: 2015 Režisierius: Natsume Shingo Vaidina: Hiroki Goto, Shinya Hamazoe, Yoji Ueda , Ami Naito, Daisuke Namikawa, Shota Yamamoto, Yoshiaki Hasegawa, Aoi Yuuki ir kiti. Apie filmą: Istorija vyksta pramanytame metropolyje, Z mieste, Japonijoje. Pasaulis pilnas keistų pabaisų, kurie mistiškai atsiranda...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

One Punch Man (2015) [BDRip 720p] Veiksmas, Komedija, Parodija, Super Galios Bronzinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Originalus pavadinimas: One Punch Man
Žanras: Veiksmas, Komedija, Parodija, Super Galios
Metai: 2015

Režisierius: Natsume Shingo
Vaidina: Hiroki Goto, Shinya Hamazoe, Yoji Ueda , Ami Naito, Daisuke Namikawa, Shota Yamamoto, Yoshiaki Hasegawa, Aoi Yuuki ir kiti.

Apie filmą: Istorija vyksta pramanytame metropolyje, Z mieste, Japonijoje. Pasaulis pilnas keistų pabaisų, kurie mistiškai atsiranda ir pridaro daug žalos. Saitama yra super galingas herojus, kuris lengvai įveikia pabaisas ir kitus blogiukus vienu smūgiu. Kad ir kaip bebūtų, tapęs labai stiprus, Saitama pasidaro nuobodu dėl jo galių ir bando susirasti už save stipresnį priešininką.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)
Originali kalba: Japonų
SUbtitrai: Lietuvių
Kokybė: BDRip 720p
Video: AVC at 2 083 kb/s, 1280 x 720 (1.778) at 23.976 fps
Audio: AAC at 192 kb/s, 2 channels, 44.1 kHz Lietuvių
Audio: AAC at 281 kb/s, 2 channels, 48.0 kHz Japonų


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų