Torentas "Piktieji Paukščiai. Filmas / The Angry Birds Movie (2016) [BDRip] Animacinis, Veiksmo, Komedija" :: PiratuSala.lt

Piktieji Paukščiai. Filmas Originalus pavadinimas: The Angry Birds Movie Žanras: Animacinis, Veiksmo, Komedija Metai: 2016 Režisierius: Clay Kaytis, Fergal Reilly Vaidina: Jason Sudeikis, Josh Gad, Danny McBride, Sean Penn, Peter Dinklage, Maya Rudolph, Bill Hader ... Apie filmą: Sėkmingiausias visų laikų kompiuterinis žaidimas „Angry Birds“ atkeliauja į kino ekranus. Animacinis kino hitas -...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Piktieji Paukščiai. Filmas / The Angry Birds Movie (2016) [BDRip] Animacinis, Veiksmo, Komedija

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Piktieji Paukščiai. Filmas


Originalus pavadinimas: The Angry Birds Movie
Žanras: Animacinis, Veiksmo, Komedija
Metai: 2016

Režisierius: Clay Kaytis, Fergal Reilly
Vaidina: Jason Sudeikis, Josh Gad, Danny McBride, Sean Penn, Peter Dinklage, Maya Rudolph, Bill Hader ...

Apie filmą: Sėkmingiausias visų laikų kompiuterinis žaidimas „Angry Birds“ atkeliauja į kino ekranus. Animacinis kino hitas visai šeimai - “Piktieji paukščiai. Filmas”.

Kuomet 2009-aisiais jauni suomių programuotojai sukūrė kompiuterinį žaidimą „Angry Birds“, turbūt ir patys nesitikėjo tokios sėkmės. „Angry Birds“ tapo sėkmingiausiu savo kategorijos kompiuteriniu žaidimu žmonijos istorijoje: praėjusių metų liepą parsisiųstų įvairių žaidimo versijų skaičius perkopė tris milijardus! Tačiau kaip tie mieli paukščiukai tapo tokie pikti? Atsakymą pateiks į kino ekranus atkeliaujanti juosta.

Atokioje atogrąžų saloje gyvena laiminga naivių, neskraidančių ir apie išorinį pasaulį nieko nenutuokiančių paukščių bendruomenė. Žinoma, kaip ir kiekvienoje bendruomenėje, yra keletas individų, iškrentančių iš bendro konteksto – tiek naivumo, tiek laimės prasme. Raudonukas, nuo pat vaikystės kentęs patyčias dėl savo vešlių antakių, turi pykčio valdymo problemų. Čakas kenčia nuo hiperaktyvumo, o Bomba – nuo Netikėtų Sprogimų Sindromo.

Vieną dieną paukščiai sulaukia netikėtų ir nematytų svečių: žalių padarų, prisistatančių kiaulėmis. Draugiški salos gyventojai širdingai priima atvykėlius, surengia jiems trenksmingą pasveikinimo vakarėlį ir tiesiog trykšta džiaugsmu dėl naujųjų draugų. Išskyrus Raudonuką, kuris įsitikinęs, kad kiaulės kažką rezga ir toli gražu nėra tokios geranoriškos, kokiomis dedasi.

IMDB

Įgarsinta: Lietuvių (Profesionalus daugiabalsis dubliažas)
Originali kalba: EN

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 960x518 (1.85:1), 23.976 fps, 2 763 Kbps (0.232 bit/pixel)
Audio: 48 KHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, 448 Kbps


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų