Torentas "Ponas Kūdikis / The Boss Baby (2017) [HDRip] Animacinis, Komedija, Šeimai" :: PiratuSala.lt

Ponas Kūdikis Originalus pavadinimas: The Boss Baby Žanras: Animacinis, Komedija, Šeimai Metai: 2017 Režisierius: Tom McGrath Vaidina: Miles Christopher Bakshi, Alec Baldwin, Eric Bell Jr., Steve Buscemi ... Apie filmą: Tėvams į namus parsinešus naujagimį, Timo (akt. Tobey Maguire) gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis – visas dėmesys sutelktas tik mažajam broliukui. O šis ne iš kelmo spirtas...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Ponas Kūdikis / The Boss Baby (2017) [HDRip] Animacinis, Komedija, Šeimai

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Ponas Kūdikis

Originalus pavadinimas: The Boss Baby
Žanras: Animacinis, Komedija, Šeimai
Metai: 2017

Režisierius: Tom McGrath
Vaidina: Miles Christopher Bakshi, Alec Baldwin, Eric Bell Jr., Steve Buscemi ...

Apie filmą: Tėvams į namus parsinešus naujagimį, Timo (akt. Tobey Maguire) gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis – visas dėmesys sutelktas tik mažajam broliukui. O šis ne iš kelmo spirtas – kostiumu pasipuošęs mažylis kalba suaugusiojo žmogaus balsu (žinoma, tėvai apie tai net nenutuokia), ir vykdo slaptą misiją – atsikratyti visų šunyčių. Pasirodo, šie yra ne tokie jau nekalti, kokiais dedasi.

Mieli padarėliai yra pasiryžę užkariauti pasaulį. Ir Ponas kūdikis paskelbia jiems karą, tačiau be vyresniojo brolio pagalbos jų įveikti jis negalės. Sukandęs dantis Timas ryžtąsi padėti broliui, bet tik su sąlyga, kad įvykdęs misiją – kūdikis paliks jų namus. Nuotykiai prasideda!

„DreamWorks Animation“ studija ir animacinio filmo „Madagarskaras“ režisierius Tomas McGarthas naujame animaciniame nuotykių filme „Ponas kūdikis“ kviečia pažinti neįprasčiausią kūdikį pasaulyje.

IMDB

Įgarsinta: Lietuvių dubliuotas (iš kino salės)

Kokybė: HDRip
Vaizdas: MPEG-4 Visual 720 x 304 (2.368) at 23.976 fps
Garsas: Lietuvių dubliuotas AAC 2 kanalai, 48,0 KHz

Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų