Torentas "Ralfas Griovėjas / Wreck-It Ralph (2012) [BDRip] Animacinis, Nuotykių, Šeimai" :: PiratuSala.lt

Ralfas Griovėjas Originalus pavadinimas: Wreck-It Ralph Žanras: Animacinis, Nuotykių, Šeimai Metai: 2012 Režisierius: Rich Moore Vaidina: John C. Reilly (Ralph), Sarah Silverman (Vanellope), Jack McBrayer (Felix), Jane Lynch (Calhoun), Alan Tudyk (King Candy) Apie filmą: Ralfas – vieno arkadinio žaidimo piktasis veikėjas, kurio pagrindinė užduotis – laužyti ir griauti. O štai Ralfo kaimynas ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Ralfas Griovėjas / Wreck-It Ralph (2012) [BDRip] Animacinis, Nuotykių, Šeimai

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Ralfas Griovėjas


Originalus pavadinimas: Wreck-It Ralph
Žanras: Animacinis, Nuotykių, Šeimai
Metai: 2012

Režisierius: Rich Moore
Vaidina: John C. Reilly (Ralph), Sarah Silverman (Vanellope), Jack McBrayer (Felix), Jane Lynch (Calhoun), Alan Tudyk (King Candy)

Apie filmą: Ralfas – vieno arkadinio žaidimo piktasis veikėjas, kurio pagrindinė užduotis – laužyti ir griauti. O štai Ralfo kaimynas Feliksas – tikras auksarankis ir geradaris.

Po trijų dešimtmečių sunkaus darbo Ralfas staiga suvokia daugiau nenorintis būti blogu. Vaikinas nusprendžia leistis į kelionę arkadinių žaidimų pasauliais ir įrodyti, jog ir jis gali būti geras pagrindinis veikėjas.

Žinoma, kelionė įdomi ir kupina nuotykių. Čia Ralfas sutinka daugybę kibernetinio pasaulio veikėjų, apsigyvena keistuose žaidimuose, mėgina ten pritapti (bene, sunkiausia užduotis) ir susiranda tikrų draugų. Ir tik tada, kai arkadinių žaidimų pasauliui iškyla grėsmė, Ralfas tampa tikru didvyriu ir daro tai, ką moka geriausia – auklėja blogiukus ir išgelbėja žaidimų pasaulį.

52-asis kino studijos „Walt Disney Animation Studios“ filmas, prie kurio vairo stojo televizijos serialų „Simpsonai“ ir „Futurama“ kūrėjas Rich Moore, pristato intriguojančią ir nuotykiais prisodrintą kelionę spalvingu arkadinių žaidimų pasauliu. Juk visiems rūpi, ką žaidimo veikėjai veikia tuomet, kai jais niekas nežaidžia...

IMDB

Įgarsinta: LT (Orginalus)
Originali kalba: EN

Kokybė: BDRip
Video: 720x304 (2.37:1), 23.976 fps, XviD MPEG-4 ~1480 kbps avg, 0.28 bit/pixe
Audio: 48 kHz, MPEG Layer 3, 2 ch, ~131.76 kbps avg


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųMEGAMETAL
KomentarasParašė 2013-02-20 08:42Naudinga: 0

Neblogas. Linksmas, prasmingas, įdomus. Gal truputį per vaikiškas, bet... Man patiko 9/10 :smile: