Torentas "Ričis Didysis / A Stork's Journey (2017) [WEB-DL] Animacinis, Nuotykių, Komedija, Šeimai" :: PiratuSala.lt

Ričis Didysis Originalus pavadinimas: A Stork's Journey Žanras: Animacinis, Nuotykių, Komedija, Šeimai Metai: 2017 Režisierius: Toby Genkel, Reza Memari Vaidina: Tilman Döbler, Cooper Kelly Kramer, Shannon Conley, Christian Gaul, Nicolette Krebitz, Marc Thompson, Marco Eßer, Jason Griffith, Marcus Off, Erica Schroeder, Maud Ackermann Apie filmą: Nuo vaikystės įsūnytas ir labai visų mylimas į...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Ričis Didysis / A Stork's Journey (2017) [WEB-DL] Animacinis, Nuotykių, Komedija, Šeimai

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Ričis Didysis


Originalus pavadinimas: A Stork's Journey
Žanras: Animacinis, Nuotykių, Komedija, Šeimai
Metai: 2017

Režisierius: Toby Genkel, Reza Memari
Vaidina: Tilman Döbler, Cooper Kelly Kramer, Shannon Conley, Christian Gaul, Nicolette Krebitz, Marc Thompson, Marco Eßer, Jason Griffith, Marcus Off, Erica Schroeder, Maud Ackermann

Apie filmą: Nuo vaikystės įsūnytas ir labai visų mylimas žvirbliukas Ričis auga gandrų šeimoje ir jaučiasi tikru gandru! Tik štai gandrams, kaip migruojantiems paukščiams, ateina laikas skristi į Afriką žiemoti. Šeima priversta atskleisti Ričiui jo tikrąją prigimtį, nes skristi drauge negalima – žvirblis gali žūti kelionėje.

Tačiau drąsuolis nenuleidžia sparnų ir nusprendžia visiems įrodyti, kad jis – tikras gandras! Ričis leidžiasi į kelionę savarankiškai, o prie jo prisijungia nauji draugai: ekscentriškoji pelėda Olga su įsivaizduojamu draugu ir be galo save mylinti disko atlikėja papūgėlė Kiki.

Kelyje sparnuotoji trijulė susiduria su įvairiomis kliūtimis: čia ir mirtinai pavojingi šikšnosparniai, ir balandžiai, turintys priklausomybę nuo interneto, ir grėsmingi mafijoziai varnai, ir net milžiniškas griaudžiantis lėktuvas! Kai pagaliau jie randa kelią į Afriką, Ričiui tenka spręsti, kaip išgelbėti savo brolį gandrą iš baisaus bitėdžio barsuko gniaužtų.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., daugiabalsis - dubliažas), EN (Originalas)

Vaidmenis lietuviškai įgarsino: Simonas Storpirštis (Ričis), Neringa Varnelytė (Olga), Eimutis Kvosčiauskas (Kiki), Algirdas Dainavičius (Klaudijus), Sergejus Ivanovas (Maksas), Mindaugas Papinigis (varnas) ... (DVD)

Kokybė: WEB-DL
Video: x264, AVC, 1056x572 (16:9), 24.000 fps, 2 108 Kbps (0.145 bit/pixel)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~240 Kbps (LT)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 2 ch, ~128 Kbps (EN)


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų